siende
Pokljuka, 7. 7. 2018
Startna lista
Oviratlon
Ime in priimek Ekipa Val Ura starta Startna številka
Dušan Andrejić 1 11:00:00 1
Sandra Andročec 1 11:00:00 2
Erika Balažič 1 11:00:00 3
Jure Balažič 1 11:00:00 4
Jernej Bogataj 1 11:00:00 5
Kim Čadež 1 11:00:00 6
Luka Cesar 1 11:00:00 7
Zana Dragan 1 11:00:00 8
Sabina Druškovič 1 11:00:00 9
Tadej Druškovič 1 11:00:00 10
Tine Eržen 1 11:00:00 11
gregor firstner 1 11:00:00 12
Rok Fojkar 1 11:00:00 13
Domen Hančič 1 11:00:00 14
Edita Hasanovic 1 11:00:00 15
Andrej Huč 1 11:00:00 16
Denis Jagodič 1 11:00:00 17
Samo Janež 1 11:00:00 18
Marko Janjanin 1 11:00:00 19
jaka jerina 1 11:00:00 20
luka jerina 1 11:00:00 21
Simon Jeseničnik 1 11:00:00 22
Tjaša Jesenšek 1 11:00:00 23
Tajana Jularic 1 11:00:00 24
Sara Jurčič 1 11:00:00 25
Urška Kalan 1 11:00:00 26
Beno Kekec 1 11:00:00 27
jaka kenda 1 11:00:00 28
Alex Kešpert 1 11:00:00 29
Robert Kešpert 1 11:00:00 30
Maja Kljajić 1 11:00:00 31
Sara Kočar 1 11:00:00 32
Jaka Končar 1 11:00:00 33
Matej Korenč 1 11:00:00 34
Tomaž Kosmač 1 11:00:00 35
Boštjan Kožuh 1 11:00:00 36
Tadej Kranjec 1 11:00:00 37
Rok Kušar 1 11:00:00 38
Karin Marolt 1 11:00:00 39
Monika Mlinarić 1 11:00:00 40
Tomaž Mustar 1 11:00:00 41
Josipa Nuić 1 11:00:00 42
ANA OBAHA 1 11:00:00 43
Tomi Oman 1 11:00:00 44
barbara omerzo 1 11:00:00 45
robert pepel 1 11:00:00 46
Maruša Perc 1 11:00:00 47
Aleš Pirc 1 11:00:00 48
Izidor Plohl 1 11:00:00 49
Branko Potočnik 1 11:00:00 50
Matej Lukancic 1 11:00:00 51
Mirjam Prlja 1 11:00:00 52
Darija Radišić 1 11:00:00 53
Sašo Raduha 1 11:00:00 54
ana rijavec 1 11:00:00 55
Uroš Rozman 1 11:00:00 56
Naja Savarin 1 11:00:00 57
Simon Simoncic 1 11:00:00 59
Denisa Šišić 1 11:00:00 60
Jan Škorjanc 1 11:00:00 61
Mateja Sladič 1 11:00:00 62
Simon Tomažin 1 11:00:00 63
Tanja Tomić 1 11:00:00 64
Tadeja Tomšič 1 11:00:00 65
ElVISA TOPALOVIĆ 1 11:00:00 66
andrej trebovc 1 11:00:00 67
Jan Trstenjak 1 11:00:00 68
vane truden-tivan 1 11:00:00 69
Gregor Trunkelj 1 11:00:00 70
DOMEN ŽAGAR 1 11:00:00 72
Edita Zaletelj 1 11:00:00 73
Maja Žemva 1 11:00:00 74
Rok Žigon 1 11:00:00 75
Barbara Žorž 1 11:00:00 76
Nives Bogataj Brizgalničarji 1 11:00:00 77
Matej Jereb Brizgalničarji 1 11:00:00 78
Jasmina Klančnik Brizgalničarji 1 11:00:00 79
Jure Jontez Brizgalničarji 1 11:00:00 80
Tonka Kadilnik 2 11:05:00 81
Viktor Kogovsek 2 11:05:00 82
BARBARA PAPEŽ 2 11:05:00 83
Antonio Krivak 4 RIJEKE 2 11:05:00 84
Ivan Lukežić 4 RIJEKE 2 11:05:00 85
Martina Lukezic 4 RIJEKE 2 11:05:00 86
Marija Lukežić Štedul 4 RIJEKE 2 11:05:00 87
Marina Maršić 4 RIJEKE 2 11:05:00 88
Vedran Maršić 4 RIJEKE 2 11:05:00 89
Katarina Preglej 4 RIJEKE 2 11:05:00 90
Ana Škulj 4 RIJEKE 2 11:05:00 91
Darko Škulj 4 RIJEKE 2 11:05:00 92
Kelly Avsenik Hanson Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 93
Matej Bajželj Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 94
Tina Kavčič Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 95
Dominik Kosirnik Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 96
Davor Krajnc Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 97
Aljaž Lavtižar Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 98
Kristjan Lokar Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 99
Lana Nina Markelj Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 100
Nik Peternel Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 101
Katarina Pirih Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 102
Ajda Praprotnik Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 103
Tinkara Udir Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 104
Tina Umek Alpska Šola Radovljica 2 11:05:00 105
NATALIJA BARIČ B sporty 2 11:05:00 106
TINA BARIČ B sporty 2 11:05:00 107
Marina Premec B sporty 2 11:05:00 108
Katka Seršen B sporty 2 11:05:00 109
Metka Srebotnik B sporty 2 11:05:00 110
Biljana Zgonjanin B sporty 2 11:05:00 111
Spela Golias Gorenjske strele 2 11:05:00 112
Matjaž Hribar Gorenjske strele 2 11:05:00 113
Nada Janša Gorenjske strele 2 11:05:00 114
Doris Krivić Gorenjske strele 2 11:05:00 115
Alek Orel Gorenjske strele 2 11:05:00 116
Janez Žnidar Gorenjske strele 2 11:05:00 117
Špela Brkinjač Grajsko podzemlje 2 11:05:00 118
Veronika Hana Grubič Grajsko podzemlje 2 11:05:00 119
Jakob Konda Grajsko podzemlje 2 11:05:00 120
Zala Konda Grajsko podzemlje 2 11:05:00 121
Matic Mahnič Grajsko podzemlje 2 11:05:00 122
Vito Poredoš Grajsko podzemlje 2 11:05:00 123
Sara Šinko Grajsko podzemlje 2 11:05:00 124
Nataša Anžur KMJTT 2 11:05:00 125
Barbara Berlec KMJTT 2 11:05:00 126
Brigita Berlec Svetic KMJTT 2 11:05:00 127
Nada Pavlin KMJTT 2 11:05:00 128
Ana Podbrežnik KMJTT 2 11:05:00 129
Majda Rubelj KMJTT 2 11:05:00 130
Nina Semprimožnik KMJTT 2 11:05:00 131
MAJA ŠIKMAN PODBREŽNIK KMJTT 2 11:05:00 132
Ajda Špacapan KMJTT 2 11:05:00 133
Tina Trkov KMJTT 2 11:05:00 134
Ana Kristina Dodič Lidlove legende 2 11:05:00 135
Mitja Dolinar Lidlove legende 2 11:05:00 136
Tanja Globočnik Lidlove legende 2 11:05:00 137
Karmen Kline Lidlove legende 2 11:05:00 138
Barbara Kropar Lidlove legende 2 11:05:00 139
Maja Meglič Klemenčič Lidlove legende 2 11:05:00 140
Samo Pergar Lidlove legende 2 11:05:00 141
Monika Soklič Lidlove legende 2 11:05:00 142
Klaudia Vegmaher Lidlove legende 2 11:05:00 143
Nina Grm PALČKI 2 11:05:00 144
Elvira Kurtovic PALČKI 2 11:05:00 145
Sašo Mulalić PALČKI 2 11:05:00 146
Matjaz Novak PALČKI 2 11:05:00 147
Igor Hribar PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 148
Gašper Jereb PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 149
Marko Kastelic PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 150
Vesna Lamovsek PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 151
Jakob Pintar PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 152
ANAMARIJA PIRNAT PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 153
Jan Zaviršek PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 154
Špela Zorko PGD Šmarje-Sap Bjørn Team 2 11:05:00 155
Kristina Budal Zadnji moment 2 11:05:00 156
Nika Skok Zadnji moment 2 11:05:00 157
Anja Slavec Zadnji moment 2 11:05:00 158
Anja Tepeš Zadnji moment 2 11:05:00 159
Martin Volk Zadnji moment 2 11:05:00 160
Robert Justin #toRoki 3 11:10:00 161
Klemen Sojer #toRoki 3 11:10:00 162
Matej Sojer #toRoki 3 11:10:00 163
Hana Gorše Avocardio 3 11:10:00 164
Laura Grošelj Avocardio 3 11:10:00 165
LUKA LAMPIČ Avocardio 3 11:10:00 166
Rok Markovič Avocardio 3 11:10:00 167
Tjaša Mušič Avocardio 3 11:10:00 168
Domen Primec Avocardio 3 11:10:00 169
Urban Prosen Avocardio 3 11:10:00 170
Nina Vodnik Avocardio 3 11:10:00 171
Marko Bernik Gozdni Gumpci 3 11:10:00 172
Gašper Božič Gozdni Gumpci 3 11:10:00 173
Andraž Puntar Gozdni Gumpci 3 11:10:00 174
Jasna Rus Božič Gozdni Gumpci 3 11:10:00 175
Lidija Biškup iPROM 3 11:10:00 176
Jaka Čertanc iPROM 3 11:10:00 177
Tanja Fon iPROM 3 11:10:00 178
Zarja Greganović iPROM 3 11:10:00 179
Maja Nučič iPROM 3 11:10:00 180
Slaven Petrovič iPROM 3 11:10:00 181
Simon Struna iPROM 3 11:10:00 182
Miloš Suša iPROM 3 11:10:00 183
Tomaž Tomšič iPROM 3 11:10:00 184
Andraž Turel iPROM 3 11:10:00 185
Benjamin Vindiš iPROM 3 11:10:00 186
Tjaša Zalar iPROM 3 11:10:00 187
Matej Zupančič iPROM 3 11:10:00 188
Andraž Drobež KOFETARJI 3 11:10:00 189
Igor Gračner KOFETARJI 3 11:10:00 190
Janja Koblar KOFETARJI 3 11:10:00 191
Mak Kordić KOFETARJI 3 11:10:00 192
Gordana Krstić KOFETARJI 3 11:10:00 193
Denis Rozman KOFETARJI 3 11:10:00 194
Robert Šporar KOFETARJI 3 11:10:00 195
Gregor Suhi KOFETARJI 3 11:10:00 196
SARA UHLIŘ KOFETARJI 3 11:10:00 197
Andrej Malič Komandosi 3 11:10:00 198
Petra Stanišič Komandosi 3 11:10:00 199
Uroš Črešnar MePZ Strune 3 11:10:00 200
Boštjan Hren MePZ Strune 3 11:10:00 201
Matija Močivnik MePZ Strune 3 11:10:00 202
Teja Peperko MePZ Strune 3 11:10:00 203
Diana Slapnik MePZ Strune 3 11:10:00 204
Rebeka Štante MePZ Strune 3 11:10:00 205
Andraž Tehovnik MePZ Strune 3 11:10:00 206
Janja Verčnik MePZ Strune 3 11:10:00 207
Andraž Vene Najmanjša možna ekipa 3 11:10:00 208
Gašper Gornik Naravni talenti 3 11:10:00 209
Marko Lavrič Naravni talenti 3 11:10:00 210
Simon Porovne Naravni talenti 3 11:10:00 211
Kim Tavčar Naravni talenti 3 11:10:00 212
Veronika Tavčar Naravni talenti 3 11:10:00 213
Matic Cvenkel OneJobPedro 3 11:10:00 214
Jure Debeljak OneJobPedro 3 11:10:00 215
Tomas Lušina OneJobPedro 3 11:10:00 216
Michala O'Reilly OneJobPedro 3 11:10:00 217
Miha Obal OneJobPedro 3 11:10:00 218
Larisa Perčinlić OneJobPedro 3 11:10:00 219
Jon Premik OneJobPedro 3 11:10:00 220
Pedro Ramos OneJobPedro 3 11:10:00 221
Miha Rataj OneJobPedro 3 11:10:00 222
Klemen Sajovec OneJobPedro 3 11:10:00 223
Jakob Baloh PGD Zabreznica 3 11:10:00 224
Ana Cemazar PGD Zabreznica 3 11:10:00 225
Bojan Dabižljević PGD Zabreznica 3 11:10:00 226
Damjan Dolenc PGD Zabreznica 3 11:10:00 227
Roman Jelovčan PGD Zabreznica 3 11:10:00 228
Zala Kavčič PGD Zabreznica 3 11:10:00 229
Nejc Klinar PGD Zabreznica 3 11:10:00 230
Gašper Mežnarec PGD Zabreznica 3 11:10:00 231
Žan Nadižar PGD Zabreznica 3 11:10:00 232
Luka Pretnar PGD Zabreznica 3 11:10:00 233
nino rejc PGD Zabreznica 3 11:10:00 234
Denis Salihović Mežnarec PGD Zabreznica 3 11:10:00 235
Miha Pretnar PGD Zabreznica 3 11:10:00 236
Tomas Zavrl PGD Zabreznica 3 11:10:00 237
Teja Zupan PGD Zabreznica 3 11:10:00 238
Jernej Kocbek Willst du...? 3 11:10:00 239
Petra Trafela Willst du...? 3 11:10:00 240
Darjan PINTARIČ Najmanjša možna ekipa 3 11:10:00 2005
Uroš Bakič Artifact 4 11:15:00 241
Tadej Belehar Artifact 4 11:15:00 242
Anton Justin Artifact 4 11:15:00 243
Anže Knific Artifact 4 11:15:00 244
Semir Lemeš Artifact 4 11:15:00 245
Edin Mahič Artifact 4 11:15:00 246
Eva Markič Artifact 4 11:15:00 247
Suzana Omovšek Zupanc Artifact 4 11:15:00 248
Tanja Podlipnik Artifact 4 11:15:00 249
Špela Sajovic Artifact 4 11:15:00 250
Vlasta Tratnik Artifact 4 11:15:00 251
Katja Vrankar Artifact 4 11:15:00 252
Tilen Zupanc Artifact 4 11:15:00 253
Matic Hriberšek BrokeBack Boys 4 11:15:00 254
Matija Pecnik BrokeBack Boys 4 11:15:00 255
Tina Sinjur BrokeBack Boys 4 11:15:00 256
Jan Tarman BrokeBack Boys 4 11:15:00 257
Andraž Žagar BrokeBack Boys 4 11:15:00 258
Miha Zaletel BrokeBack Boys 4 11:15:00 259
Arbnesh Zhujani BrokeBack Boys 4 11:15:00 260
Tina Ahlin Fisherman's Friend 4 11:15:00 261
Aleš Bertoncelj Fisherman's Friend 4 11:15:00 262
ANDREJ KOGOJ Fisherman's Friend 4 11:15:00 263
TANJA KOGOJ Fisherman's Friend 4 11:15:00 264
Mateja Kramar Štuklek Fisherman's Friend 4 11:15:00 265
Aleš Krek Fisherman's Friend 4 11:15:00 266
Miha Maletic Fisherman's Friend 4 11:15:00 267
SIMONA MATIČ Fisherman's Friend 4 11:15:00 268
Robert Nastran Fisherman's Friend 4 11:15:00 269
DEJAN NOVAK Fisherman's Friend 4 11:15:00 270
ENEJ NOVAK Fisherman's Friend 4 11:15:00 271
VAL NOVAK Fisherman's Friend 4 11:15:00 272
DANIJELA OROZ Fisherman's Friend 4 11:15:00 273
VITO PANIČ Fisherman's Friend 4 11:15:00 274
Peter Petrovčič Fisherman's Friend 4 11:15:00 275
Klemen Puhar Fisherman's Friend 4 11:15:00 276
Matjaž Štuklek Fisherman's Friend 4 11:15:00 277
Tomaž Tavčar Fisherman's Friend 4 11:15:00 278
ALEŠ ŽEROVC Fisherman's Friend 4 11:15:00 279
Helena Blazic Koblar transport 4 11:15:00 280
Tjasa Jug Koblar transport 4 11:15:00 281
Aleksander Kokas Koblar transport 4 11:15:00 282
Ožbej Koselj Koblar transport 4 11:15:00 283
Natasa Petrovic Koblar transport 4 11:15:00 284
Anja Zupan Koblar transport 4 11:15:00 285
MATIC JERANČIČ Panter Gym 4 11:15:00 286
URŠKA MURN Panter Gym 4 11:15:00 287
SARA NOVAK Panter Gym 4 11:15:00 288
JANA PIŠKURIČ Panter Gym 4 11:15:00 289
VERENA ROBAR Panter Gym 4 11:15:00 290
SAŠO TOPIČ Panter Gym 4 11:15:00 291
Tomislav Crnošija Posel 4 11:15:00 292
Kresimir Klaric Posel 4 11:15:00 293
Zlatko Roncevic Posel 4 11:15:00 294
anja drobne Rc pleme 4 11:15:00 295
matej furlan Rc pleme 4 11:15:00 296
Matjaž jereb Rc pleme 4 11:15:00 297
lea kosednar Rc pleme 4 11:15:00 298
Žiga Martinčič Rc pleme 4 11:15:00 299
Matej Mavrič Rc pleme 4 11:15:00 300
erik mihelj Rc pleme 4 11:15:00 301
mateja pekolj Rc pleme 4 11:15:00 302
Janja Perme Rc pleme 4 11:15:00 303
Andrej Petrič Rc pleme 4 11:15:00 304
monika renčel Rc pleme 4 11:15:00 305
Nejc Šoštarič Rc pleme 4 11:15:00 306
andrej traven Rc pleme 4 11:15:00 307
Blaž Uršič Rc pleme 4 11:15:00 308
mojca zelko Rc pleme 4 11:15:00 309
David Zupančič Rc pleme 4 11:15:00 310
BORUT BRAČUN SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 311
KATJA HUS SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 312
JAN KORADEJ SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 313
ALEŠ LORGER SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 314
ALENA MUSIĆ SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 315
TADEJ ROZENBERGER SKAZASTIČNE GAZELE 4 11:15:00 316
Lara Bobič TA PRAVI 4 11:15:00 317
Klemen Božič TA PRAVI 4 11:15:00 318
Dražen Buneta TA PRAVI 4 11:15:00 319
Nastasija Žilavec TA PRAVI 4 11:15:00 320
Nataša Tavčar Fisherman's Friend 4 11:15:00 2000
Florjan Koselj Koblar transport 4 11:15:00 2003
tanja blatnik APOLON TEAM 5 11:20:00 321
Matija Brodnik APOLON TEAM 5 11:20:00 322
Bernardka Brzin APOLON TEAM 5 11:20:00 323
Barbara Budic APOLON TEAM 5 11:20:00 324
Nebojša Dakić APOLON TEAM 5 11:20:00 325
Nastja Fekonja APOLON TEAM 5 11:20:00 326
Katarina Glinšek APOLON TEAM 5 11:20:00 327
Gašper Gros APOLON TEAM 5 11:20:00 328
janja kastelic APOLON TEAM 5 11:20:00 329
Anja Klančar APOLON TEAM 5 11:20:00 330
Sofija Klancnik APOLON TEAM 5 11:20:00 331
Martina Košir APOLON TEAM 5 11:20:00 332
Luka Križman APOLON TEAM 5 11:20:00 333
anja lukic APOLON TEAM 5 11:20:00 334
Rebeka Lukič APOLON TEAM 5 11:20:00 335
Alenka Matjašič APOLON TEAM 5 11:20:00 336
Darko Matjašič APOLON TEAM 5 11:20:00 337
Sandi Matjašič APOLON TEAM 5 11:20:00 338
Tanja Medved APOLON TEAM 5 11:20:00 339
Danica Mestek APOLON TEAM 5 11:20:00 340
Silvo Mestek APOLON TEAM 5 11:20:00 341
Primož Mlinarič APOLON TEAM 5 11:20:00 342
Neva Mole APOLON TEAM 5 11:20:00 343
Ana Pirc APOLON TEAM 5 11:20:00 344
Petra Piskule APOLON TEAM 5 11:20:00 345
Klemen Rus APOLON TEAM 5 11:20:00 346
Romana Sever APOLON TEAM 5 11:20:00 347
Irena Škapin APOLON TEAM 5 11:20:00 348
Laura Skubic APOLON TEAM 5 11:20:00 349
Jure Starič APOLON TEAM 5 11:20:00 350
Andraž Svetelj APOLON TEAM 5 11:20:00 351
Iztok Tivadar APOLON TEAM 5 11:20:00 352
Ines Tratar APOLON TEAM 5 11:20:00 353
Mateja Urbanč APOLON TEAM 5 11:20:00 354
Miro Urbanč APOLON TEAM 5 11:20:00 355
Ana Vrhovec APOLON TEAM 5 11:20:00 356
Urša Zrimšek APOLON TEAM 5 11:20:00 357
Urban Brulc Brothers from another mother and different father 5 11:20:00 358
Domen Kanduti Brothers from another mother and different father 5 11:20:00 359
Janja Glavič Double J 5 11:20:00 360
Jure Makše Double J 5 11:20:00 361
Gregor Alič Duracell & Fisherman 5 11:20:00 362
Gregor Klemenčič Duracell & Fisherman 5 11:20:00 363
Grega Videtič Duracell & Fisherman 5 11:20:00 364
Tina Bazjako IZPUHI :) 5 11:20:00 365
TAJA JAPELJ IZPUHI :) 5 11:20:00 366
Goran Kalister IZPUHI :) 5 11:20:00 367
Barbara Knez IZPUHI :) 5 11:20:00 368
Nejc Mašek IZPUHI :) 5 11:20:00 369
Karmen Milharčič IZPUHI :) 5 11:20:00 370
Matej Nemec IZPUHI :) 5 11:20:00 371
Klemen Princes IZPUHI :) 5 11:20:00 372
Nuša Štarkl IZPUHI :) 5 11:20:00 373
Tomaž Jerebic Marsovci 5 11:20:00 374
Žiga Lipičnik Marsovci 5 11:20:00 375
Primož Skutnik Marsovci 5 11:20:00 376
Blaž Špeglič Marsovci 5 11:20:00 377
Matej Štante Marsovci 5 11:20:00 378
Nejc Eržen Smells like team spirit 5 11:20:00 379
Primoz Ovcar Smells like team spirit 5 11:20:00 380
Nika Robek Smells like team spirit 5 11:20:00 381
Gaj Gašperič Team Gašperič 5 11:20:00 382
Kristjan Gašperič Team Gašperič 5 11:20:00 383
Anže Anžič TINEX EXTREME 5 11:20:00 384
Damjan Avguštin TINEX EXTREME 5 11:20:00 385
Katja Beznik TINEX EXTREME 5 11:20:00 386
Viktor Blagotinšek TINEX EXTREME 5 11:20:00 387
Tomo Draksler TINEX EXTREME 5 11:20:00 388
Uroš Frantar TINEX EXTREME 5 11:20:00 389
Andrej Jakše TINEX EXTREME 5 11:20:00 390
Žiga Pavlinič TINEX EXTREME 5 11:20:00 391
Boštjan Plevel TINEX EXTREME 5 11:20:00 392
Špela Sternad TINEX EXTREME 5 11:20:00 393
Damjana Tomažin TINEX EXTREME 5 11:20:00 394
Ado Vukalič TINEX EXTREME 5 11:20:00 395
Jan Zupanc TINEX EXTREME 5 11:20:00 396
Ksenija Kroni Umiratlonci 5 11:20:00 397
Anže Olup Umiratlonci 5 11:20:00 398
Borut Rutar Umiratlonci 5 11:20:00 399
Tilen Velikonja Umiratlonci 5 11:20:00 400
JAKA BAJT cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 401
Aljoša Basta cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 402
ADMIR ČAMDŽIĆ cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 403
MATEJ ČINKOLE cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 404
ERIK GRBEC cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 405
JERNEJA KAPLAN cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 406
TILEN MARKOVIČ SKRT cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 407
ALINA NECULCEA cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 408
MOJCA PICIGA cargo-partner d.o.o. 6 11:25:00 409
Marko Avguštin EE 6 11:25:00 410
Timi Kupčič EE 6 11:25:00 411
Davorin Mesarič EE 6 11:25:00 412
Rok Novak EE 6 11:25:00 413
Tomaž Ravljen EE 6 11:25:00 414
Žan Skamljič EE 6 11:25:00 415
Dejan Skledar EE 6 11:25:00 416
Luka Topolovec EE 6 11:25:00 417
Blaž Vantur EE 6 11:25:00 418
Mateja Verlič Brunčič EE 6 11:25:00 419
Sergej Vujanović EE 6 11:25:00 420
Suzana Čendak Rastovac EIIT 6 11:25:00 421
Monika Ivanović EIIT 6 11:25:00 422
MARKO JERKOVIĆ EIIT 6 11:25:00 423
Andrej Kocjančič EIIT 6 11:25:00 424
Simon Korošec EIIT 6 11:25:00 425
Sandra Marajn EIIT 6 11:25:00 426
Tea Šajn EIIT 6 11:25:00 427
Nataša Živec EIIT 6 11:25:00 428
Gašper Gračner EkipaTreh 6 11:25:00 429
Rebeka Hrovat EkipaTreh 6 11:25:00 430
Tadej Stopar EkipaTreh 6 11:25:00 431
Mladen Bajičić Kofra team 6 11:25:00 432
Amir Bektašević Kofra team 6 11:25:00 433
Bojan Bjelić Kofra team 6 11:25:00 434
Boštjan Bjelić Kofra team 6 11:25:00 435
Blaž Fras Kofra team 6 11:25:00 436
Gregor Fras Kofra team 6 11:25:00 437
Miha Fras Kofra team 6 11:25:00 438
Almir Kazić Kofra team 6 11:25:00 439
Ervin Kukić Kofra team 6 11:25:00 440
Anes Majetic Kofra team 6 11:25:00 441
Adnan Midžan Kofra team 6 11:25:00 442
EDin Osmančević Kofra team 6 11:25:00 443
Vanja Piljojčić Kofra team 6 11:25:00 444
Maja Pivk Kofra team 6 11:25:00 445
Nikola Škrbić Kofra team 6 11:25:00 446
Ramiza Spahić Kofra team 6 11:25:00 447
Adnan Suljić Kofra team 6 11:25:00 448
Peter Vidmar Kofra team 6 11:25:00 449
Luka Vlajic Kofra team 6 11:25:00 450
Doris Einfalt Lepotice in Zveri 6 11:25:00 451
Urh Ferlin Lepotice in Zveri 6 11:25:00 452
Aleksander Furman Lepotice in Zveri 6 11:25:00 453
Julija Furman Lepotice in Zveri 6 11:25:00 454
Simona Gošnjak Lepotice in Zveri 6 11:25:00 455
Monika Hatunšek Lepotice in Zveri 6 11:25:00 456
Mitja Leskovar Lepotice in Zveri 6 11:25:00 457
Nastja Levart Lepotice in Zveri 6 11:25:00 458
Davorin Paj Lepotice in Zveri 6 11:25:00 459
Matej Pivec Lepotice in Zveri 6 11:25:00 460
Mitja Planinsek Lepotice in Zveri 6 11:25:00 461
Anja Špes Lepotice in Zveri 6 11:25:00 462
Natasa J. Zagar LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 463
anja kavčič LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 464
mija kavčič LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 465
Nina Vidali LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 466
Petra Vidali LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 467
Ursa Zuna LETEČI JELENČKI 6 11:25:00 468
Jan George Dravec m&m 6 11:25:00 469
Špela Korošec m&m 6 11:25:00 470
Nejc Mastnak m&m 6 11:25:00 471
Gašper Ornik m&m 6 11:25:00 472
Katarina Rozman m&m 6 11:25:00 473
Veronika Selinšek m&m 6 11:25:00 474
Teja Drobnjak ŠTUMFKA 6 11:25:00 475
Kristjan Tegel ŠTUMFKA 6 11:25:00 476
Maruša Abram Viharniki 6 11:25:00 477
Vid Novak Viharniki 6 11:25:00 478
Kristina Volontar Viharniki 6 11:25:00 479
Elvisa Vukalič Viharniki 6 11:25:00 480
Nina Kukman ARMY 7 11:30:00 481
Eva Terkaj ARMY 7 11:30:00 482
Žan Beravs Bazooka 7 11:30:00 483
Urša Dolar Bazooka 7 11:30:00 484
Tjaša Kikelj Bazooka 7 11:30:00 485
Anže Tomšič Bazooka 7 11:30:00 486
Urška Voglar Bazooka 7 11:30:00 487
Jernej Zavrl Bazooka 7 11:30:00 488
David Beljan D·Labs 7 11:30:00 490
Franci Golob D·Labs 7 11:30:00 491
Matija Janc D·Labs 7 11:30:00 492
Peter Pohar D·Labs 7 11:30:00 493
Beno Rudolf D·Labs 7 11:30:00 494
Tim Šabanov D·Labs 7 11:30:00 495
Maksim Aniskov FoolMooners 7 11:30:00 496
Marko Javornik FoolMooners 7 11:30:00 497
Klemen Koželj FoolMooners 7 11:30:00 498
Marie Kress FoolMooners 7 11:30:00 499
Miran Matko FoolMooners 7 11:30:00 500
Nives Nadoh FoolMooners 7 11:30:00 501
Miha Urbanija FoolMooners 7 11:30:00 502
David Zavodnik FoolMooners 7 11:30:00 503
Boštjan Klinkon Gasilci Tolmin 7 11:30:00 504
Martin Kranjc Gasilci Tolmin 7 11:30:00 505
Katarina Makuc Gasilci Tolmin 7 11:30:00 506
Luka Makuc Gasilci Tolmin 7 11:30:00 507
Matevž Rovšček Gasilci Tolmin 7 11:30:00 508
Matija Šuligoj Gasilci Tolmin 7 11:30:00 509
Jernej Švab Gasilci Tolmin 7 11:30:00 510
Nina Jazbec Kej tw je cjsta? Porkodijo! 7 11:30:00 511
Martin Lozar Kej tw je cjsta? Porkodijo! 7 11:30:00 512
Darjo Vuk Kej tw je cjsta? Porkodijo! 7 11:30:00 513
Tomaž Vulič Kej tw je cjsta? Porkodijo! 7 11:30:00 514
Jure Kuster Lekove zvezde 7 11:30:00 515
Emil Močnik Lekove zvezde 7 11:30:00 516
Branko Prolić Lekove zvezde 7 11:30:00 517
Robert Sušnik Lekove zvezde 7 11:30:00 518
Anže Urankar Lekove zvezde 7 11:30:00 519
David Anžel LIDLOV ŽELOD IN VEVERIČKE 7 11:30:00 520
Karmen Ivanuša LIDLOV ŽELOD IN VEVERIČKE 7 11:30:00 521
Kristina Planjšek LIDLOV ŽELOD IN VEVERIČKE 7 11:30:00 522
Minja Večko LIDLOV ŽELOD IN VEVERIČKE 7 11:30:00 523
Janez Frelih PGD Železniki - KANGLICE 7 11:30:00 524
žan kavčič PGD Železniki - KANGLICE 7 11:30:00 525
SIMON MRAVLJA PGD Železniki - KANGLICE 7 11:30:00 526
Matjaž Pintar PGD Železniki - KANGLICE 7 11:30:00 527
klemen šmid PGD Železniki - KANGLICE 7 11:30:00 528
Natalija Erbida S Podgurja 7 11:30:00 529
Simon Hočevar S Podgurja 7 11:30:00 530
Gabriela Bohnec Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 531
Miro Bohnec Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 532
Damjan Fortuna Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 533
Jure Kuhar Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 534
Staša Likozar Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 535
MATJAŽ MAUSER Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 536
Katarina Morel Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 537
domen regouc Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 538
Andrej Žerovc Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 539
Boris Žerovc Štorasti perfekcionisti 7 11:30:00 540
Eva Casagrande The Four Šmores 7 11:30:00 541
John Hougaard The Four Šmores 7 11:30:00 542
Michael Hougaard The Four Šmores 7 11:30:00 543
Nicholas Hougaard The Four Šmores 7 11:30:00 544
Jaka Avgustin Ubijalska ekipa 7 11:30:00 545
Matjaž Habjan Ubijalska ekipa 7 11:30:00 546
Rok Kalan Ubijalska ekipa 7 11:30:00 547
Klemen Koplan Ubijalska ekipa 7 11:30:00 548
Gita Mihovec Ubijalska ekipa 7 11:30:00 549
Andrej Potočnik Ubijalska ekipa 7 11:30:00 550
Boštjan Potočnik Ubijalska ekipa 7 11:30:00 551
Ana Gregorič Yes or YES 7 11:30:00 552
Peter Gregorič Yes or YES 7 11:30:00 553
Anja Molan Yes or YES 7 11:30:00 554
Andrej Janež Yes or YES 7 11:30:00 555
Tina Rozman Yes or YES 7 11:30:00 556
Klemen Šiler Yes or YES 7 11:30:00 557
DAMIJANA ŠTRASER Yes or YES 7 11:30:00 558
JOE ŠTRASER Yes or YES 7 11:30:00 559
Kristina Struna Yes or YES 7 11:30:00 560
DENIS DOBRANIĆ 112 PGD RADLJE OB DRAVI 8 11:35:00 561
TOMAŽ HARTMAN 112 PGD RADLJE OB DRAVI 8 11:35:00 562
Nina Korat 112 PGD RADLJE OB DRAVI 8 11:35:00 563
Žan Miklavc 112 PGD RADLJE OB DRAVI 8 11:35:00 564
Anej Puhner 112 PGD RADLJE OB DRAVI 8 11:35:00 565
KARIN BRUS A TABULI 8 11:35:00 566
NEŽA LAPAJNE A TABULI 8 11:35:00 567
BOŠTJAN LUKAN A TABULI 8 11:35:00 568
Bernarda Mrljak A TABULI 8 11:35:00 569
Janja Mrljak A TABULI 8 11:35:00 570
Tina Pirc A TABULI 8 11:35:00 571
URŠKA PREZELJ A TABULI 8 11:35:00 572
TEJA PRIMOŽIČ A TABULI 8 11:35:00 573
JAN VALES A TABULI 8 11:35:00 574
Sandra Gramec Best of Lidl 270 8 11:35:00 575
Sandra Robek Best of Lidl 270 8 11:35:00 576
Tomaž Šneler Best of Lidl 270 8 11:35:00 577
Andraž Cerar Blatne barabe 8 11:35:00 578
Slavko Krabonja Blatne barabe 8 11:35:00 579
Urška Krabonja Blatne barabe 8 11:35:00 580
Marijanca Ambrožič Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 581
Larisa Brancelj Jakop Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 582
Tanja Bratož Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 583
Franc Hočevar Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 584
Matej Kovač Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 585
Matjaž Pihlar Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 586
Anja Regner Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 587
Jure Reherman Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 588
Kristina Rous Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 589
Klara Samide Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 590
Polona Strnad Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 591
Katica Šuntajs Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 592
Jana Tkalec Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 593
Benjamin Trontelj Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 594
Gaj Vidmar Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 595
Marko Vidovič Gibko team URI - Soča 8 11:35:00 596
Tina Dežela Hiša na travniku 8 11:35:00 597
ANITA HRNČIČ Hiša na travniku 8 11:35:00 598
Maja Knez Hiša na travniku 8 11:35:00 599
Kristina Lalević Hiša na travniku 8 11:35:00 600
Špela Leskovšek Hiša na travniku 8 11:35:00 601
Špela Peterka Hiša na travniku 8 11:35:00 602
Anja Robavs Hiša na travniku 8 11:35:00 603
Silvija Sivčević Hiša na travniku 8 11:35:00 604
Tjaša Štanta Hiša na travniku 8 11:35:00 605
Vanja Štembergar Hiša na travniku 8 11:35:00 606
Lea Udovc Hiša na travniku 8 11:35:00 607
Gabrijel Dečman LIDLOV DELUXE 8 11:35:00 608
Aljoša Kosi LIDLOV DELUXE 8 11:35:00 609
Marko Štandeker Petkovič LIDLOV DELUXE 8 11:35:00 610
Bine Zadravec LIDLOV DELUXE 8 11:35:00 611
Marko Horvat Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 612
Gregor Kveder Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 613
Boštjan Mohorko Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 614
Bojan Peršak Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 615
Siniša Safin Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 616
Robert Smajić Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 617
Maruša Žagar Lipkoti iz Lidla 8 11:35:00 618
luka betlehem mi premal uzivamo 8 11:35:00 619
dario panić mi premal uzivamo 8 11:35:00 620
Dario Stojanovic mi premal uzivamo 8 11:35:00 621
Admir Velić mi premal uzivamo 8 11:35:00 622
Peter Medič Nori Mali Poredni Lumpi 8 11:35:00 623
Miha Perko Nori Mali Poredni Lumpi 8 11:35:00 624
Nina Perko Nori Mali Poredni Lumpi 8 11:35:00 625
Lea Šenk Nori Mali Poredni Lumpi 8 11:35:00 626
Denis Ambrožič Rumene strele 8 11:35:00 627
Marjeta Bizjak Rumene strele 8 11:35:00 628
Nejc Kralj Rumene strele 8 11:35:00 629
Primož Legat Rumene strele 8 11:35:00 630
Tjaša Legat Rumene strele 8 11:35:00 631
Žan Legat Rotar Rumene strele 8 11:35:00 632
Timotej Kadilnik Šrauf power 8 11:35:00 633
Miha Kambič Šrauf power 8 11:35:00 634
Vesna Cafuta Stampedo 8 11:35:00 635
Griša Planinc Stampedo 8 11:35:00 636
mark jagodič Štromarji 8 11:35:00 637
Jan Mržek Štromarji 8 11:35:00 638
Rok Pajk Štromarji 8 11:35:00 639
Tomaz Rogelja Štromarji 8 11:35:00 640
Domen Kolar Blatne barabe 8 11:35:00 2004
Benjamin Karajković #motiviraj.me 9 11:40:00 641
Sabina Karajković #motiviraj.me 9 11:40:00 642
Maruša Krajnc #motiviraj.me 9 11:40:00 643
Ivo Križman #motiviraj.me 9 11:40:00 644
Fabiana Leuz #motiviraj.me 9 11:40:00 645
Tibor Pranjić #motiviraj.me 9 11:40:00 646
Maja Psič Alessio #motiviraj.me 9 11:40:00 647
Nataša Železnik Kovšca #motiviraj.me 9 11:40:00 648
Luka Bombek Brzi 9 11:40:00 649
Nina Vrban Brzi 9 11:40:00 650
Rok Erman Ektimo 9 11:40:00 651
Rok Okorn Ektimo 9 11:40:00 652
Matic Rogar Ektimo 9 11:40:00 653
Denis Berdajs Fantastic four 9 11:40:00 654
Matic Berlec Fantastic four 9 11:40:00 655
Lidija Kocijančič Fantastic four 9 11:40:00 656
Urška Kocijančič Fantastic four 9 11:40:00 657
Žiga Ašič KizOlution 9 11:40:00 658
ROK BERGANT Mladi in Nemirni 9 11:40:00 659
ROK COF Mladi in Nemirni 9 11:40:00 660
META MAGAJNA Mladi in Nemirni 9 11:40:00 661
MAJA MATIČ Mladi in Nemirni 9 11:40:00 662
DOMEN SLEMENŠEK Mladi in Nemirni 9 11:40:00 663
DRAGANA TOMAŠEVIČ Mladi in Nemirni 9 11:40:00 664
KATJA TURK Mladi in Nemirni 9 11:40:00 665
Mario Ivkič NajNAKUPI.si 9 11:40:00 666
Anel Kličič NajNAKUPI.si 9 11:40:00 667
Milan Kovačevič NajNAKUPI.si 9 11:40:00 668
Boštjan Kresal NajNAKUPI.si 9 11:40:00 669
Dijaz Kurtovič NajNAKUPI.si 9 11:40:00 670
Damir Vitič NajNAKUPI.si 9 11:40:00 671
Dean Habuš Ne vemo kok nas bo 9 11:40:00 672
Borut Jeglič Ne vemo kok nas bo 9 11:40:00 673
Jaka Lindič Ne vemo kok nas bo 9 11:40:00 674
Katarina Razmovski Ne vemo kok nas bo 9 11:40:00 675
Lili Geček Rubikon Gral 9 11:40:00 676
Marco Gorini Rubikon Gral 9 11:40:00 677
Gregor Graf Rubikon Gral 9 11:40:00 678
Matej Kert Rubikon Gral 9 11:40:00 679
Dejan Lužnic Rubikon Gral 9 11:40:00 680
aljaž podlogar Rubikon Gral 9 11:40:00 681
Lenart Poljanšek Rubikon Gral 9 11:40:00 682
Roki Rožman Rubikon Gral 9 11:40:00 683
Andrej Sinkovič Rubikon Gral 9 11:40:00 684
Tanja Zvijerac Rubikon Gral 9 11:40:00 685
Nika Anžiček SCOOBY.SI 9 11:40:00 686
Sani Blagajcevic SCOOBY.SI 9 11:40:00 687
Leda Čebulj SCOOBY.SI 9 11:40:00 688
Urban Čebulj SCOOBY.SI 9 11:40:00 689
Klemen Černe SCOOBY.SI 9 11:40:00 690
Primož Ivančič SCOOBY.SI 9 11:40:00 691
Jan Kralj SCOOBY.SI 9 11:40:00 692
Teja Kralj SCOOBY.SI 9 11:40:00 693
Eva Plestenjak SCOOBY.SI 9 11:40:00 694
Jaka Rogelj SCOOBY.SI 9 11:40:00 695
Jelena Stel kosmač SCOOBY.SI 9 11:40:00 696
Matic Vidmar SCOOBY.SI 9 11:40:00 697
Lea Berkopec Sportas 9 11:40:00 698
Dalia Flajnik Sportas 9 11:40:00 699
Zdravko Flajnik Sportas 9 11:40:00 700
Uroš Jakofčič Sportas 9 11:40:00 701
Simon Novak Sportas 9 11:40:00 702
Katarina Plut Sportas 9 11:40:00 703
Irena Sever Sportas 9 11:40:00 704
Irena Weiss Sportas 9 11:40:00 705
Sanel Zukanović Sportas 9 11:40:00 706
Sanela Zukanović Sportas 9 11:40:00 707
Goran Đukić Sportas 9 11:40:00 708
Andrej Gril Sportski grupic 9 11:40:00 709
Bekim Hyseni Sportski grupic 9 11:40:00 710
Barbara Pelc Sportski grupic 9 11:40:00 711
Valentina Resnik Sportski grupic 9 11:40:00 712
Sebastijan Skumavc Sportski grupic 9 11:40:00 713
Barbara Gasser Srnce 9 11:40:00 714
Urska Habjan Srnce 9 11:40:00 715
Maja Lotrič Srnce 9 11:40:00 716
Teja Lotrič Srnce 9 11:40:00 717
David Bergoč VR46 9 11:40:00 718
Petra Škedelj VR46 9 11:40:00 719
Alessandra Tinelli VR46 9 11:40:00 720
Karmen Hribar 113 gym 10 11:45:00 721
Borut Lavrič 113 gym 10 11:45:00 722
Rok Mihelčič 113 gym 10 11:45:00 723
Špela Šinkovec Hrovat 113 gym 10 11:45:00 724
Miha Ambrož APEX 10 11:45:00 725
Andraž Hlastec APEX 10 11:45:00 726
Nejc Ozimic APEX 10 11:45:00 727
Andraž Strmčnik APEX 10 11:45:00 728
Blaž Kamin Are we there yet? 10 11:45:00 729
Gea Klopčar Are we there yet? 10 11:45:00 730
Maja Mezeg Are we there yet? 10 11:45:00 731
David Savli Are we there yet? 10 11:45:00 732
žiga tavčar Are we there yet? 10 11:45:00 733
Sara Tiefengraber Are we there yet? 10 11:45:00 734
Maja Čufer Armena ekipa 10 11:45:00 735
Lucija Grad Armena ekipa 10 11:45:00 736
Manca Kavšek Armena ekipa 10 11:45:00 737
Janja Novak Armena ekipa 10 11:45:00 738
Tim Berce Breznik Team 10 11:45:00 739
Teja Breznik Breznik Team 10 11:45:00 740
Barbara Kogovšek Breznik Team 10 11:45:00 741
Luka Plahuta Breznik Team 10 11:45:00 742
Patricija Tišlarič Breznik Team 10 11:45:00 743
Mihael Kristan Denise dame fan club 10 11:45:00 744
Rok Razgoršek Denise dame fan club 10 11:45:00 745
Jernej Zalokar Denise dame fan club 10 11:45:00 746
URŠKA BENČIČ DIROVKE 10 11:45:00 747
JELENA ČVORAK DIROVKE 10 11:45:00 748
Nina Franovič DIROVKE 10 11:45:00 749
Alida Hribar DIROVKE 10 11:45:00 750
Barbara Kekec DIROVKE 10 11:45:00 751
SAŠA HRNČIČ FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 752
UROŠ HRNČIČ FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 753
EMA TOLAR FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 754
MITJA TOLAR FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 755
damjan čarman Glodači 10 11:45:00 756
matej hafner Glodači 10 11:45:00 757
Klemen Kušar Glodači 10 11:45:00 758
Daniele Bettini Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 759
Riccardo Borromei Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 760
Roberto Borromei Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 761
Giulio Camilletti Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 762
Fabio Mammarella Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 763
EMANUELE RUFFINI Grancetta e Vinci!! 10 11:45:00 764
Tina Jesenovec Gremo dol! 10 11:45:00 765
Aleksandra Pristovnik Gremo dol! 10 11:45:00 766
Noemi Živković Gremo dol! 10 11:45:00 767
Franci Pavlinjek JAHALCI MEGLE 10 11:45:00 768
Olga Pavlinjek JAHALCI MEGLE 10 11:45:00 769
Andreja Sivec JAHALCI MEGLE 10 11:45:00 770
Matej Kumin POVRATNIKI 10 11:45:00 771
Gašper Pirnat POVRATNIKI 10 11:45:00 772
Monika Pirnat POVRATNIKI 10 11:45:00 773
Alojz Ružič POVRATNIKI 10 11:45:00 774
Marko RUŽIČ POVRATNIKI 10 11:45:00 775
Miran Titan POVRATNIKI 10 11:45:00 776
Adrijana Černivec Ribe-Ribice 10 11:45:00 777
Sabrina Černivec Ribe-Ribice 10 11:45:00 778
Špela Jagodic Ribe-Ribice 10 11:45:00 779
Anja Benko ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 780
Tomaž Brumen ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 781
Alja Flisar ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 782
Nino Kolar ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 783
Urška Korošec ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 784
Timoteja Petrovič ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 785
Boštjan Turk ŠD MOŠKANJCI 10 11:45:00 786
Iztok Apat TAKSI SIMBY 10 11:45:00 787
Maja Apat TAKSI SIMBY 10 11:45:00 788
Bogdan Vidović TAKSI SIMBY 10 11:45:00 789
Žiga Cerar Team Laizans 10 11:45:00 790
Jan Kokalj Team Laizans 10 11:45:00 791
Blaž Češarek TRIJO ADIJO 10 11:45:00 792
Gregor Stanišič TRIJO ADIJO 10 11:45:00 793
Gregor Črv YOLO XC 10 11:45:00 794
Damjan Lukančič YOLO XC 10 11:45:00 795
Jernej Gregorin Žgance.jem 10 11:45:00 796
Gašper Kordež Žgance.jem 10 11:45:00 797
Jakob Kordež Žgance.jem 10 11:45:00 798
Romana Kunej Žgance.jem 10 11:45:00 799
Nejc Nagode Žgance.jem 10 11:45:00 800
Robert Podržaj FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 2008
Nataša Podržaj FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 2009
Aleš Vraničar FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 2010
Polona Vraničar FISHERMAN'S FRIEND ORBICO 10 11:45:00 2011
Petra Adamic 4 MEMO 2 11 11:50:00 801
Dolores Bozic 4 MEMO 2 11 11:50:00 802
Jolanda Bračanov 4 MEMO 2 11 11:50:00 803
ornela jagurdzija 4 MEMO 2 11 11:50:00 804
Sanja Levac 4 MEMO 2 11 11:50:00 805
Gabrijela Pajek 4 MEMO 2 11 11:50:00 806
Ester Pliško 4 MEMO 2 11 11:50:00 807
Sabina Rekić 4 MEMO 2 11 11:50:00 808
Gabrijela Sircelj 4 MEMO 2 11 11:50:00 809
sabine kozar adijo pamet 11 11:50:00 810
Uršula Majhen adijo pamet 11 11:50:00 811
Marko Vinkovič adijo pamet 11 11:50:00 812
Jaka Grantaša Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 813
Dejan Ivančič Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 814
Barbara Kaučič Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 815
Primož Kolbl Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 816
Sabina Kurbus Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 817
Aleš Pintarič Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 818
jani Ščavničar Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 819
Martina Šijanec Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 820
Anja Zadravec Dodgeball Klub pomurje 11 11:50:00 821
David Kuridža Dragon Ball 11 11:50:00 822
Alenka Zupin Dragon Ball 11 11:50:00 823
TANJA ZUPIN Dragon Ball 11 11:50:00 824
Aleš Andlovič E.S.J.M.A. 11 11:50:00 825
Erna Černe E.S.J.M.A. 11 11:50:00 826
sašo Sagadin E.S.J.M.A. 11 11:50:00 827
Judita Vrisk E.S.J.M.A. 11 11:50:00 828
Martina Vrisk E.S.J.M.A. 11 11:50:00 829
Marko Gril HLP12 11 11:50:00 830
Klemen Zajc HLP12 11 11:50:00 831
Tadej Banovič Mega MIX 11 11:50:00 832
Mojca Lampič Mega MIX 11 11:50:00 833
Jurij Plečko Mega MIX 11 11:50:00 834
Valerija Rošer Mega MIX 11 11:50:00 835
Sandi Zupet Mega MIX 11 11:50:00 836
Maja Čanžek Ribič Piloti 11 11:50:00 837
Marko Hemler Piloti 11 11:50:00 838
Mitja Marenče Piloti 11 11:50:00 839
Valerija Marenče Piloti 11 11:50:00 840
Mitja Ribič Piloti 11 11:50:00 841
Violeta Utješanović Piloti 11 11:50:00 842
Simon Herem Red Orbit 11 11:50:00 843
Anze Klancar Red Orbit 11 11:50:00 844
Mojca Longar Red Orbit 11 11:50:00 845
Miha Nosan Red Orbit 11 11:50:00 846
Andraž Štalec Red Orbit 11 11:50:00 847
Polona Van Red Orbit 11 11:50:00 848
Jure Veber Red Orbit 11 11:50:00 849
Aleksander Demec S & S 11 11:50:00 850
Lenche Aleksova ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 851
Mateja Benedejčič ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 852
ROSANDA BREZAVŠČEK ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 853
Patrizia Cencig ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 854
Katja Černuta ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 855
Mojca Fratina Gauster ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 856
Tina Fratina Žagar ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 857
Erika Fratnik ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 858
Thomas Gauster ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 859
Daniel Hochkofler ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 860
FLAVIA IURETIG ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 861
Sanja Jurada Koren ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 862
Hannes Kargl ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 863
Roberta Kereki ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 864
Katja Kolenc ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 865
Christian Kowatsch ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 866
ADELA KURINČIČ ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 867
Danila Likar ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 868
JENI MAKUC ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 869
Emanuele Manzini ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 870
Jasmina Marcola ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 871
MARIJA MEDJA ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 872
Ernst Oschounig ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 873
Marina Scaggiante ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 874
Christian Schatz ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 875
Sabrina Stoisser ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 876
Brigitte Tscheligi ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 877
Erika Tuta ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 878
Dorotea Willeit ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 879
Boštjan Žagar ŠporTina "Posoško - Beneško - Koroška naveza" 11 11:50:00 880
Marjana Istenič 2plus2 12 11:55:00 881
Jure Krivec 2plus2 12 11:55:00 882
Martin Skrt 2plus2 12 11:55:00 883
Breda Andrejašič BB 12 11:55:00 884
Špela Bedene BB 12 11:55:00 885
Suzana Čajić BB 12 11:55:00 886
Tatjana Čeh Naglič BB 12 11:55:00 887
Polona Biba Drol BB 12 11:55:00 888
Sandra Janc BB 12 11:55:00 889
Urška Kerec BB 12 11:55:00 890
Klemen Konc BB 12 11:55:00 891
Grega Kramar BB 12 11:55:00 892
Kaja Kramar BB 12 11:55:00 893
Katja Likozar BB 12 11:55:00 894
Brane Lotrič BB 12 11:55:00 895
Miha Lotrič BB 12 11:55:00 896
Ana Orešnik BB 12 11:55:00 897
Luka Pirih BB 12 11:55:00 898
Saša Plaznik BB 12 11:55:00 899
Denis Sitar BB 12 11:55:00 900
Klemen Sušnik BB 12 11:55:00 901
Anže Zorman BB 12 11:55:00 902
Luka Blažič LTA 12 11:55:00 903
Anže Gorjup LTA 12 11:55:00 904
Tamara Keršič LTA 12 11:55:00 905
Klemen Ambrožič RAKETE KOKETE 12 11:55:00 906
Manca Andoljšek RAKETE KOKETE 12 11:55:00 907
Tom Andoljšek RAKETE KOKETE 12 11:55:00 908
Klemen Bukovec RAKETE KOKETE 12 11:55:00 909
Laura Lovšin RAKETE KOKETE 12 11:55:00 910
Maja Lovšin RAKETE KOKETE 12 11:55:00 911
Evita Tanko RAKETE KOKETE 12 11:55:00 912
Nikola Matešić RTG JUSTICE LEAUGE 12 11:55:00 913
Marija Miljić RTG JUSTICE LEAUGE 12 11:55:00 914
Tomaž Prašnikar RTG JUSTICE LEAUGE 12 11:55:00 915
Kaja Jurčič SOFIA 12 11:55:00 916
Klemen Šimnovec SOFIA 12 11:55:00 917
Meta Dolinar Šundr 12 11:55:00 918
Rok Dolinar Šundr 12 11:55:00 919
Zala Gabrijelčič Šundr 12 11:55:00 920
Žan Kogovšek Šundr 12 11:55:00 921
Blaž Magister Šundr 12 11:55:00 922
Urban Rednak Šundr 12 11:55:00 923
Lovro Robič Šundr 12 11:55:00 924
Miha Zdešar Šundr 12 11:55:00 925
Luka Zibelnik Šundr 12 11:55:00 926
Matic Zibelnik Šundr 12 11:55:00 927
Nina Zibelnik Šundr 12 11:55:00 928
Domen Borštnar Team Lumenia 12 11:55:00 929
Jože Dermol Team Lumenia 12 11:55:00 930
Tea Horvat Team Lumenia 12 11:55:00 931
Leon Hvala Team Lumenia 12 11:55:00 932
Rok Klopčič Team Lumenia 12 11:55:00 933
Jan Ložar Team Lumenia 12 11:55:00 934
Gašper Matič Team Lumenia 12 11:55:00 935
Mitja Pirc Team Lumenia 12 11:55:00 936
Nika Plot Team Lumenia 12 11:55:00 937
Martin Potisek Team Lumenia 12 11:55:00 938
Gregor Rink Team Lumenia 12 11:55:00 939
Nejc Šesek Team Lumenia 12 11:55:00 940
Domen Šinkovec Team Lumenia 12 11:55:00 941
Neža Slapničar Team Lumenia 12 11:55:00 942
Jure Strmljan Team Lumenia 12 11:55:00 943
Blaž Vidic Team Lumenia 12 11:55:00 944
Andrej Vratanar Team Lumenia 12 11:55:00 945
Aleš Zalaznik Team Lumenia 12 11:55:00 946
Rene Brdnik Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 947
Lara Čuden Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 948
Slobodan Marković Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 949
Damjan Prah Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 950
Grega Razpotnik Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 951
Petra Simčič Telemach – Šiška ga pocufa 12 11:55:00 952
Zala Cimperman ŽEJNE 12 11:55:00 953
Anja Janežič ŽEJNE 12 11:55:00 954
Zala Janželj ŽEJNE 12 11:55:00 955
Valerija Kržič ŽEJNE 12 11:55:00 956
Anja Marolt ŽEJNE 12 11:55:00 957
Anja Škulj ŽEJNE 12 11:55:00 958
Minka Štembal ŽEJNE 12 11:55:00 959
Špela Žagar ŽEJNE 12 11:55:00 960
Domen Bizjak 4 one packs with one nice ass 13 12:00:00 961
Tim Cigale 4 one packs with one nice ass 13 12:00:00 962
David Bizjak 4 one packs with one nice ass 13 12:00:00 963
Maša Hvala 4 one packs with one nice ass 13 12:00:00 964
Miha Poljanec 4 one packs with one nice ass 13 12:00:00 965
Nastja Repše ARMAT team 13 12:00:00 966
Tjaša Repše ARMAT team 13 12:00:00 967
Andrej Repše ml. ARMAT team 13 12:00:00 968
Špela Budič Blatne riti 13 12:00:00 969
Zala Cvikl Blatne riti 13 12:00:00 970
Maruša Lesničar Blatne riti 13 12:00:00 971
Vesna Brelih BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 972
Brane Cvrtnjak BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 973
Dejan Dobravec BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 974
Urška Gabor BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 975
MATJAŽ KOPAČ BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 976
Suzana Krajnik BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 977
Andreja Medič BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 978
Joško Slatnar BRZINSKIH 8+ 13 12:00:00 979
Maks Horvat Dolenjčki 13 12:00:00 980
Maja Šinkovec Dolenjčki 13 12:00:00 981
Peter Šinkovec Dolenjčki 13 12:00:00 982
Jovica Veljkovic Ekipa najjaca 13 12:00:00 983
Nemanja Veljkovic Ekipa najjaca 13 12:00:00 984
Sasa Veljkovic Ekipa najjaca 13 12:00:00 985
Stefan Veljkovic Ekipa najjaca 13 12:00:00 986
Ana Tasič Knedli 13 12:00:00 987
Eva Tasič Knedli 13 12:00:00 988
Jan Tasič Knedli 13 12:00:00 989
Gorazd Obran MAJLONTARJI 13 12:00:00 990
Jani Pišljar MAJLONTARJI 13 12:00:00 991
Tilen Erjavec MESEC d.o.o. 13 12:00:00 992
Tilen Ferenčak MESEC d.o.o. 13 12:00:00 993
Nuša Francelj MESEC d.o.o. 13 12:00:00 994
Sašo Golob MESEC d.o.o. 13 12:00:00 995
Jovana Grubač MESEC d.o.o. 13 12:00:00 996
Cene Koritnik MESEC d.o.o. 13 12:00:00 997
Bojan Mesec MESEC d.o.o. 13 12:00:00 998
Tadej Sevšek MESEC d.o.o. 13 12:00:00 999
Thomas Švab MESEC d.o.o. 13 12:00:00 1000
Dean Benedik Mišice 13 12:00:00 1001
Klemen Kološa Mišice 13 12:00:00 1002
Sebastjan Perklič Mišice 13 12:00:00 1003
Robert Repovž Mišice 13 12:00:00 1004
Damjan Manfreda Odpisani 13 12:00:00 1005
Marjetka Manfreda Odpisani 13 12:00:00 1006
David Somensary Odpisani 13 12:00:00 1007
Karin Fajfarić PGD Nadgorica + Tomačevo 13 12:00:00 1008
Sebastjan Koderman PGD Nadgorica + Tomačevo 13 12:00:00 1009
Miha Močnik PGD Nadgorica + Tomačevo 13 12:00:00 1010
Mark Sešek PGD Nadgorica + Tomačevo 13 12:00:00 1011
Amanda Spehar POJOČE TRAVICE 13 12:00:00 1012
Klavdija Stroj POJOČE TRAVICE 13 12:00:00 1013
Lea Stroj POJOČE TRAVICE 13 12:00:00 1014
Sara Stroj POJOČE TRAVICE 13 12:00:00 1015
Beti Zlogar POJOČE TRAVICE 13 12:00:00 1016
Thomas Medica PRIMORCI 13 12:00:00 1017
Žiga Nagelj Rari 13 12:00:00 1018
Žan Pirc Rari 13 12:00:00 1019
Nik Pirnovar Rari 13 12:00:00 1020
Jaka Sotošek Rari 13 12:00:00 1021
Mitja Brkopec Štromar.org 13 12:00:00 1022
Vid Čarman Štromar.org 13 12:00:00 1023
Alen Došlič Štromar.org 13 12:00:00 1024
Jaka Kovše Štromar.org 13 12:00:00 1025
Jan Pavc Štromar.org 13 12:00:00 1026
Aljaž Ogrinc Štromar.org 13 12:00:00 1027
Lučka Savinek Štromar.org 13 12:00:00 1028
Primož Trontelj Štromar.org 13 12:00:00 1029
Marijana Buhaj TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1030
ROBERT GUŠTIN TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1031
Maja Habjan TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1032
Tina Oblak TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1033
Breda Pavlenc TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1034
Simon Pavlenč TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1035
Barbara Sitar TAEKWON-DO KIDS 13 12:00:00 1036
Matic Dinghauser Teškači 13 12:00:00 1037
Anja Hozner Vovko Teškači 13 12:00:00 1038
Simon Vovko Teškači 13 12:00:00 1039
Vojko Zupančič Teškači 13 12:00:00 1040
Urban Dolinšek Bevški Hopsy 14 12:05:00 1041
Gašper Fliser Bevški Hopsy 14 12:05:00 1042
Žiga Fliser Bevški Hopsy 14 12:05:00 1043
Tilen Goričanec Bevški Hopsy 14 12:05:00 1044
Jožica Hozjan Bevški Hopsy 14 12:05:00 1045
Katja Hrovat Bevški Hopsy 14 12:05:00 1046
Meta Koprivc Bevški Hopsy 14 12:05:00 1047
Branka Aljaž GDLM 14 12:05:00 1048
Jure Bosnar GDLM 14 12:05:00 1049
Nina Košir GDLM 14 12:05:00 1050
Klemen Petrović GDLM 14 12:05:00 1051
Rok Udir GDLM 14 12:05:00 1052
Baki Zeneli GDLM 14 12:05:00 1053
Katarina Jeraj Ježki 14 12:05:00 1054
David Žalik Ježki 14 12:05:00 1055
Teodor Žalik Ježki 14 12:05:00 1056
Uroš Kugl JURKA TEAM 14 12:05:00 1057
Mitja Rogl JURKA TEAM 14 12:05:00 1058
Tomi Slamar JURKA TEAM 14 12:05:00 1059
Dejan Topić JURKA TEAM 14 12:05:00 1060
Janez Bauer Lajharji 14 12:05:00 1061
Božana Andrejić LIDLTLON 14 12:05:00 1062
Maruša Benedik LIDLTLON 14 12:05:00 1063
Sabina Dežman LIDLTLON 14 12:05:00 1064
Amanda Golob LIDLTLON 14 12:05:00 1065
Jasmina Kujačić LIDLTLON 14 12:05:00 1066
Mirjam Markič LIDLTLON 14 12:05:00 1067
Tjaša Zagmajster LIDLTLON 14 12:05:00 1068
Tanja Omerzel Mdance 14 12:05:00 1069
Vesna Berločnik Mdance 14 12:05:00 1070
Grega Blagotinšek Mdance 14 12:05:00 1071
Petra Ceraj Mdance 14 12:05:00 1072
Cvetka Domitrovič Mdance 14 12:05:00 1073
Urška Dremšak Mdance 14 12:05:00 1074
Vlasta Drolc Mdance 14 12:05:00 1075
Leonida Gotovnik Mdance 14 12:05:00 1076
Barbara Hudournik Mdance 14 12:05:00 1077
Alja Koštomaj Mdance 14 12:05:00 1078
Marko Krajnc Mdance 14 12:05:00 1079
Nastja Kramer Mdance 14 12:05:00 1080
Ajda Kričaj Mdance 14 12:05:00 1081
Mojca Marko Mdance 14 12:05:00 1082
Marta Munda Mdance 14 12:05:00 1083
Tina Podgoršek Mdance 14 12:05:00 1084
Mario Rebevšek Mdance 14 12:05:00 1085
Andraž Roškar Mdance 14 12:05:00 1086
Ana Šikman Mdance 14 12:05:00 1087
Žan Šinkovec Mdance 14 12:05:00 1088
Andreja Stopar Mdance 14 12:05:00 1089
Irena Vidmar Mdance 14 12:05:00 1090
SEBASTJAN MAHKOVIC NAJLEPŠI 14 12:05:00 1091
TANJA MAHKOVIC NAJLEPŠI 14 12:05:00 1092
ŽAN ALOJZ MAHKOVIC NAJLEPŠI 14 12:05:00 1093
Marko Meštrič Račke 14 12:05:00 1094
Metoda Meštrič Račke 14 12:05:00 1095
Tomi Tekstor Račke 14 12:05:00 1096
sašo vrček Račke 14 12:05:00 1097
Saša Brunčič RUŠTOVCI 14 12:05:00 1098
laura ciperle RUŠTOVCI 14 12:05:00 1099
IRENA KOVAČ RUŠTOVCI 14 12:05:00 1100
Marko Kovač RUŠTOVCI 14 12:05:00 1101
URŠA LOGAR RUŠTOVCI 14 12:05:00 1102
klemen plesnik RUŠTOVCI 14 12:05:00 1103
Aljoša Horvat Vitalis 14 12:05:00 1104
Matej Hribernik Vitalis 14 12:05:00 1105
Grega Ivanšek Vitalis 14 12:05:00 1106
Tina J. Milek Vitalis 14 12:05:00 1107
Klemen Kovačič Vitalis 14 12:05:00 1108
Katja T rpinc Vitalis 14 12:05:00 1109
Neža Bergant Vitezi Dobrega Teka 14 12:05:00 1110
Slavko Mislej Vitezi Dobrega Teka 14 12:05:00 1111
Primož Puhar Vitezi Dobrega Teka 14 12:05:00 1112
Marko Roblek Vitezi Dobrega Teka 14 12:05:00 1113
Ana Babnik Zlahta 14 12:05:00 1114
Peter Babnik Zlahta 14 12:05:00 1115
Dejan Bajramović Zlahta 14 12:05:00 1116
Anže Ravnikar Zlahta 14 12:05:00 1117
Joško Svetek Zlahta 14 12:05:00 1118
Maja Svetek Zlahta 14 12:05:00 1119
Zlatko Svetek Zlahta 14 12:05:00 1120
Orlena Petja Beastie Girls 15 12:10:00 1121
David Babnik Čikni 15 12:10:00 1122
Mateja Babnik Čikni 15 12:10:00 1123
Anja Jenko Čikni 15 12:10:00 1124
Simon Jenko Čikni 15 12:10:00 1125
Žan Kuralt Čikni 15 12:10:00 1126
PETER MIHELIČ Čikni 15 12:10:00 1127
Klemen Pančur Čikni 15 12:10:00 1128
ANELA SEJDINOVIĆ Čikni 15 12:10:00 1129
Klemen Cerar CMAKAČI 15 12:10:00 1130
Saša Cerar CMAKAČI 15 12:10:00 1131
Uroš Juvančič CMAKAČI 15 12:10:00 1132
Andrej Zupančič CMAKAČI 15 12:10:00 1133
Luka Zupančič CMAKAČI 15 12:10:00 1134
Nina Zupančič CMAKAČI 15 12:10:00 1135
Andrej Mihelič Delta Squad 15 12:10:00 1136
Jernej Tratnik Delta Squad 15 12:10:00 1137
Urban Tratnik Delta Squad 15 12:10:00 1138
Polona Vukelić Delta Squad 15 12:10:00 1139
DANIJELA BOŠKAN ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1140
MOJCA JUGOVIC ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1141
LOJZE KATRAŠNIK ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1142
JURE KRANJC ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1143
Dejan Krstev ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1144
ANA LIPUŠČEK ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1145
GREGA OBLAK ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1146
ALEKSANDER ROMIH ERDINGER TEAM 15 12:10:00 1147
Gorazd Galof Fontana piva 15 12:10:00 1148
Monika Galof Fontana piva 15 12:10:00 1149
Tetyana Brodar HARDGAINERJI 15 12:10:00 1150
Lucija Gabrovec HARDGAINERJI 15 12:10:00 1151
Mihela Gabrovec HARDGAINERJI 15 12:10:00 1152
Miran Horvat HARDGAINERJI 15 12:10:00 1153
Klara Hribar HARDGAINERJI 15 12:10:00 1154
Olga Hribar HARDGAINERJI 15 12:10:00 1155
Tina Jasenc HARDGAINERJI 15 12:10:00 1156
Karmen Kirič HARDGAINERJI 15 12:10:00 1157
BOŠTJAN KONČAR HARDGAINERJI 15 12:10:00 1158
HELENA KONČAR HARDGAINERJI 15 12:10:00 1159
Mihael Boštjan Končar HARDGAINERJI 15 12:10:00 1160
Rok Kramar HARDGAINERJI 15 12:10:00 1161
Robert Novak HARDGAINERJI 15 12:10:00 1162
Štefan Romšak HARDGAINERJI 15 12:10:00 1163
Klemen Slapnik HARDGAINERJI 15 12:10:00 1164
Gregor Stele HARDGAINERJI 15 12:10:00 1165
Damijan Horvat Klapa 15 12:10:00 1166
Sindi Horvat Klapa 15 12:10:00 1167
Janez Petrič Klapa 15 12:10:00 1168
Nensi Toth Klapa 15 12:10:00 1169
Benjamin Marjan Grašič Marjani 15 12:10:00 1170
Timotej Hajšek Marjani 15 12:10:00 1171
Tim Cof Petrolejčki 15 12:10:00 1172
Nejc Fric Petrolejčki 15 12:10:00 1173
Žiga Magajna Petrolejčki 15 12:10:00 1174
Nina Remec Petrolejčki 15 12:10:00 1175
Tjaša Remec Petrolejčki 15 12:10:00 1176
Joži Janežič Roll the dice 15 12:10:00 1177
Leja Janežič Roll the dice 15 12:10:00 1178
Aleš Kronovšek Roll the dice 15 12:10:00 1179
Aleša Pleško Roll the dice 15 12:10:00 1180
Tina Turk Roll the dice 15 12:10:00 1181
Jožef Gorjup Slabi vici 15 12:10:00 1182
Simon Mervič Slabi vici 15 12:10:00 1183
Veronika Mikulin Slabi vici 15 12:10:00 1184
Meta Pavlin Slabi vici 15 12:10:00 1185
Saša Perkon Slabi vici 15 12:10:00 1186
Miha Prinčič Slabi vici 15 12:10:00 1187
Dejan Sinic Slabi vici 15 12:10:00 1188
Blaž Adamič SPORTFIT TEAM 15 12:10:00 1189
Deja Adamič SPORTFIT TEAM 15 12:10:00 1190
Drago Adamič SPORTFIT TEAM 15 12:10:00 1191
Aljaž Krajnc SPORTFIT TEAM 15 12:10:00 1192
Blaž Berger Tramontana 15 12:10:00 1193
Jakob Boh Tramontana 15 12:10:00 1194
Danijela Kocjančič Tramontana 15 12:10:00 1195
Bojana Luštrek Tramontana 15 12:10:00 1196
MAJA MASTNAK Tramontana 15 12:10:00 1197
Dimitar Najdenoski Tramontana 15 12:10:00 1198
Bojan Novak Tramontana 15 12:10:00 1199
Jasna Novak Tramontana 15 12:10:00 1200
Matjaž Grbec Tramontana 15 12:10:00 2002
Rosvita Trontelj Beastie Girls 15 12:10:00 2006
Borut Oblak Black Hawk Down 16 12:15:00 1201
Eva Petrovčič Black Hawk Down 16 12:15:00 1202
Maja Terglavčnik Black Hawk Down 16 12:15:00 1203
Mitja Založnik Black Hawk Down 16 12:15:00 1204
Klavdija Bajec Bojler Team 16 12:15:00 1205
Marija Bajec Bojler Team 16 12:15:00 1206
Martin Bajec Bojler Team 16 12:15:00 1207
Andrej Berdajs Bojler Team 16 12:15:00 1208
Matej Čepon Bojler Team 16 12:15:00 1209
Sara Dragar Bojler Team 16 12:15:00 1210
Matjaž Pihler Bojler Team 16 12:15:00 1211
MARTIN Pirc Bojler Team 16 12:15:00 1212
Jure Požaršek Bojler Team 16 12:15:00 1213
Tina Pregel Bojler Team 16 12:15:00 1214
Rok Šraj Bojler Team 16 12:15:00 1215
Boštjan Strmljan Bojler Team 16 12:15:00 1216
Maja Drenik Čista desetka 16 12:15:00 1217
Tilen Kegel Čista desetka 16 12:15:00 1218
Domen Kocjan Čista desetka 16 12:15:00 1219
Polona Opara Čista desetka 16 12:15:00 1220
Samo Smodiš Čista desetka 16 12:15:00 1221
Gal Dolinar GRDE RAČKE 16 12:15:00 1222
Petra Lušina GRDE RAČKE 16 12:15:00 1223
Barbara Nemec GRDE RAČKE 16 12:15:00 1224
Jože Tomažin GRDE RAČKE 16 12:15:00 1225
Klemen Balantič MašTo 16 12:15:00 1226
Dona Blaznik MašTo 16 12:15:00 1227
Katarina Horvat MašTo 16 12:15:00 1228
Špela Kalan MašTo 16 12:15:00 1229
Urška Kalan MašTo 16 12:15:00 1230
Primož Podržaj MašTo 16 12:15:00 1231
Jure Potočnik MašTo 16 12:15:00 1232
Peter Snedec MašTo 16 12:15:00 1233
Uroš Bajc Mični mački & mački 16 12:15:00 1234
Marko Mihačič Mični mački & mački 16 12:15:00 1235
Mitja Mozetič Mični mački & mački 16 12:15:00 1236
Sandra Šepič Mični mački & mački 16 12:15:00 1237
Elvis Serdarević Mični mački & mački 16 12:15:00 1238
Matjaž Zidar Mični mački & mački 16 12:15:00 1239
Ana Žuštovič Mični mački & mački 16 12:15:00 1240
Filip Bergelj Orodjarji 16 12:15:00 1241
Gašper Eržen Orodjarji 16 12:15:00 1242
Darko Micov Orodjarji 16 12:15:00 1243
davor micov Orodjarji 16 12:15:00 1244
Aljaž Novak Orodjarji 16 12:15:00 1245
Jan Pečnik Orodjarji 16 12:15:00 1246
LUKA PLUT Orodjarji 16 12:15:00 1247
Gašper Rakovec Orodjarji 16 12:15:00 1248
Sebastijan Senica Orodjarji 16 12:15:00 1249
Urša Stepanjan Orodjarji 16 12:15:00 1250
Nastja Vidic Orodjarji 16 12:15:00 1251
Miha Žitnik Orodjarji 16 12:15:00 1252
Mihael Žvan Orodjarji 16 12:15:00 1253
Maja Avbelj Perrigo 16 12:15:00 1254
Urša Boneš Perrigo 16 12:15:00 1255
Tjaša Brolih Perrigo 16 12:15:00 1256
Gregor Markon Perrigo 16 12:15:00 1257
Štefan Tomc Perrigo 16 12:15:00 1258
Nejc Babič PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1259
Ana Dobnikar PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1260
Jure Dobnikar PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1261
Ariela Mandelc PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1262
Klemen Ferk PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1263
Špela Kokalj PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1264
Špela Mandelc PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1265
Anja Mlinarič PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1266
Mitja Perko PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1267
Deborah Juriševič PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1268
Vesna Tišler Sušnik PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1269
Aljaž Uzar PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1270
Suzana Valjavec PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1271
Mateja Žižek PLESNI STUDIO ŠPELA TEAM 16 12:15:00 1272
Miha Fink Propadli inženirji 16 12:15:00 1273
Blaž Gorjanc Propadli inženirji 16 12:15:00 1274
Urban Koser Propadli inženirji 16 12:15:00 1275
Žan KRIŽAJ Propadli inženirji 16 12:15:00 1276
Klemen Kubelj Propadli inženirji 16 12:15:00 1277
Marko Rant Propadli inženirji 16 12:15:00 1278
matej šajn Propadli inženirji 16 12:15:00 1279
Bor Vreček Propadli inženirji 16 12:15:00 1280
Matej Akrapovič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1281
PRIMOŽ AŠENBERGER AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1282
PETER BATLJAN AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1283
Dražen Belavić AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1284
Mitja Celič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1285
Dejan Grubar AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1286
Roman Hafnar AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1287
Primož Tomažin AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1288
Uroš Kolbezen AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1289
Blaž Jezernik AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1290
JURE JUREJEVČIČ AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1291
Marko Jurman AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1292
Mitja Kralj AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1293
Andraž Kranjc AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1294
marko magdič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1295
Aljoša Mandelj AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1296
Andrej Novak AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1297
Jure Penca AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1298
Maja Peterc Zidar AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1299
Žane Sedevčič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1300
gašper sirk AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1301
Damjan Sodnik AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1302
Gregor Stepan AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1303
JAKA SUSMAN AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1304
Dorian Tomažin AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1305
Gašper Uštar AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1306
Borut Vlašič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1307
Tadej Zadel AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1308
TEO ZAMAN AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1309
BLAŽ ZIDAR AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1310
Matej Župan AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1311
Andraž Zupanc AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1312
Cveto Zupančič AKRAPOVIČ TEAM 17 12:20:00 1313
Nina Bobnar KATRX SPORT 17 12:20:00 1314
karin erjavec KATRX SPORT 17 12:20:00 1315
andrej frank KATRX SPORT 17 12:20:00 1316
matic godejša KATRX SPORT 17 12:20:00 1317
Alja Golmajer KATRX SPORT 17 12:20:00 1318
tjaša jarc KATRX SPORT 17 12:20:00 1319
KATARINA MALOVRH KATRX SPORT 17 12:20:00 1320
mateja meglič KATRX SPORT 17 12:20:00 1321
Katjuša Pernuš KATRX SPORT 17 12:20:00 1322
MATEJ PISEK KATRX SPORT 17 12:20:00 1323
Aleksandra Radosavac KATRX SPORT 17 12:20:00 1324
nadja ribnikar KATRX SPORT 17 12:20:00 1325
matic šmejic KATRX SPORT 17 12:20:00 1326
Miha Špindler KATRX SPORT 17 12:20:00 1327
ANŽE ŠTULAR KATRX SPORT 17 12:20:00 1328
kaja valjavec KATRX SPORT 17 12:20:00 1329
Mojca Basej SIXPACK 17 12:20:00 1330
Blaž Dernovšek SIXPACK 17 12:20:00 1331
Saša Dernovšek SIXPACK 17 12:20:00 1332
Judita Kavšek SIXPACK 17 12:20:00 1333
matic miklavc SIXPACK 17 12:20:00 1334
Gregor Novljan SIXPACK 17 12:20:00 1335
Tim Jarc ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1336
Aja Kamšek ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1337
Domen Ložar ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1338
Miha Omovšek ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1339
Ana Pibernik ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1340
Jan Pibernik ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1341
Barbara Štefula ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1342
Tim Vidmar ŠKK BOJEVNIKI 17 12:20:00 1343
Mitja Dobravec Svinja iz Bohinja 17 12:20:00 1344
Andrej Grm Svinja iz Bohinja 17 12:20:00 1345
Tamara Grm Svinja iz Bohinja 17 12:20:00 1346
Klemen Klinar Svinja iz Bohinja 17 12:20:00 1347
Katja Pintar Svinja iz Bohinja 17 12:20:00 1348
MATJAŽ GLUHAR TILDA 17 12:20:00 1349
Igor Jakofčič TILDA 17 12:20:00 1350
Matic Krašovec TILDA 17 12:20:00 1351
Marjan Oreškovič TILDA 17 12:20:00 1352
Ivo Švegović TILDA 17 12:20:00 1353
Sebastjan Bašelj Veterani Welsa 17 12:20:00 1354
Luka Čarman Veterani Welsa 17 12:20:00 1355
Joze Rehberger Veterani Welsa 17 12:20:00 1356
Robert Ropret Veterani Welsa 17 12:20:00 1357
Domen Rosulnik Veterani Welsa 17 12:20:00 1358
Tomaz Štebe Veterani Welsa 17 12:20:00 1359
Matej Zorman Veterani Welsa 17 12:20:00 1360
Ivana Babic (wo)men in black 18 12:25:00 1361
Grgur Čepo (wo)men in black 18 12:25:00 1362
Hrvoje Hlevnjak (wo)men in black 18 12:25:00 1363
Sergej Jakovljev (wo)men in black 18 12:25:00 1364
Karmela Josipović (wo)men in black 18 12:25:00 1365
Goran Karacic (wo)men in black 18 12:25:00 1366
Ivan Karačić (wo)men in black 18 12:25:00 1367
Ivan Lozić (wo)men in black 18 12:25:00 1368
Mario Meštrović (wo)men in black 18 12:25:00 1369
Ana Dimitrijevic Alfamirgal 18 12:25:00 1370
ZALA KRBAVČIČ Alfamirgal 18 12:25:00 1371
Antonina Mirtic Alfamirgal 18 12:25:00 1372
Esad Muric Alfamirgal 18 12:25:00 1373
Senko Muric Alfamirgal 18 12:25:00 1374
Suad Muric Alfamirgal 18 12:25:00 1375
Ursa Musar Alfamirgal 18 12:25:00 1376
Mitja Hafner CARNIUM 18 12:25:00 1377
Matej Hudobivnik CARNIUM 18 12:25:00 1378
Manca Krajnik CARNIUM 18 12:25:00 1379
Tadej Krančan CARNIUM 18 12:25:00 1380
Klemen Meglič CARNIUM 18 12:25:00 1381
Tajda Pajer CARNIUM 18 12:25:00 1382
Ožbej Stanek CARNIUM 18 12:25:00 1383
Vasja Zaman CARNIUM 18 12:25:00 1384
Svetlana Arsić Fitzone 18 12:25:00 1385
David Ban Fitzone 18 12:25:00 1386
Andraž Berlič Fitzone 18 12:25:00 1387
Lea Bukovac Fitzone 18 12:25:00 1388
Aljaž Česnik Fitzone 18 12:25:00 1389
Arti Jalševac Fitzone 18 12:25:00 1390
Petar Jekić Fitzone 18 12:25:00 1391
Gregor Jurkovič Fitzone 18 12:25:00 1392
Svetlana Lampe Fitzone 18 12:25:00 1393
Jure Listar Fitzone 18 12:25:00 1394
Ines Marijan Fitzone 18 12:25:00 1395
Brane Matjas Fitzone 18 12:25:00 1396
Borut Pečjak Fitzone 18 12:25:00 1397
Goran Pejić Fitzone 18 12:25:00 1398
Domen Radosavljević Fitzone 18 12:25:00 1399
Gregor Raičevič Fitzone 18 12:25:00 1400
Neža Scheicher Fitzone 18 12:25:00 1401
Jan Mak Bevcl LEMNISKATA 18 12:25:00 1402
Petra Bevcl LEMNISKATA 18 12:25:00 1403
Timotej Dvoršak LEMNISKATA 18 12:25:00 1404
Lucija Juvan LEMNISKATA 18 12:25:00 1405
Jurij Martinc LEMNISKATA 18 12:25:00 1406
Tjaša Navotnik LEMNISKATA 18 12:25:00 1407
Alja Plesec LEMNISKATA 18 12:25:00 1408
Vita Repnik LEMNISKATA 18 12:25:00 1409
Sandra Zadravec LEMNISKATA 18 12:25:00 1410
Jure Zmrzlikar LEMNISKATA 18 12:25:00 1411
Mojca Gorjup Lidlove razočarane gospodinje 18 12:25:00 1412
Vanja Grujčič Lidlove razočarane gospodinje 18 12:25:00 1413
Tina Marguč Lidlove razočarane gospodinje 18 12:25:00 1414
Nadja Ravnikar Lidlove razočarane gospodinje 18 12:25:00 1415
Aleš Furlan Na cilju nas čaka brezalkoholno pivo 18 12:25:00 1416
Jana Šimac Na cilju nas čaka brezalkoholno pivo 18 12:25:00 1417
Gregor Vogrinčič Na cilju nas čaka brezalkoholno pivo 18 12:25:00 1418
Sergeja Vogrincic Na cilju nas čaka brezalkoholno pivo 18 12:25:00 1419
Peter Volf Rolerski klub Ljubljana 18 12:25:00 1420
Igor Erceg Rolerski klub Ljubljana 18 12:25:00 1421
Grega Jančigar Rolerski klub Ljubljana 18 12:25:00 1422
Peter Korez Rolerski klub Ljubljana 18 12:25:00 1423
Jure Likar Rolerski klub Ljubljana 18 12:25:00 1424
Mladen Jug ROMIHOVA TEAM 18 12:25:00 1425
Sara Klobucar ROMIHOVA TEAM 18 12:25:00 1426
Tjaša Korenčan ROMIHOVA TEAM 18 12:25:00 1427
Blaž Naveršnik ROMIHOVA TEAM 18 12:25:00 1428
Janez Feldin Veseli makaroni 18 12:25:00 1429
Urška Kalan Veseli makaroni 18 12:25:00 1430
Žiga Koselj Veseli makaroni 18 12:25:00 1431
Urban Potočnik Veseli makaroni 18 12:25:00 1432
Nika Smodiš Veseli makaroni 18 12:25:00 1433
Alen Štros Veseli makaroni 18 12:25:00 1434
Suzana Bajic Vidovdanski gladiatorji 18 12:25:00 1435
Zorica Latinović Vidovdanski gladiatorji 18 12:25:00 1436
Davor Malešić Vidovdanski gladiatorji 18 12:25:00 1437
Anja Avberšek Zdravko Lidl Team 18 12:25:00 1438
Alja Majcenić Zdravko Lidl Team 18 12:25:00 1439
Lara Trstenjak Zdravko Lidl Team 18 12:25:00 1440
Boško Simeunović Vidovdanski gladiatorji 18 12:25:00 2007
Anže Bašelj Blatni in drzni 19 12:30:00 1441
Lojze Jež Blatni in drzni 19 12:30:00 1442
Maja Matevžič Blatni in drzni 19 12:30:00 1443
Anja Petkovšek Blatni in drzni 19 12:30:00 1444
Luka Petkovšek Blatni in drzni 19 12:30:00 1445
Urška Obal ĆURLIĆI 19 12:30:00 1446
Tisa Primc ĆURLIĆI 19 12:30:00 1447
Maja Rojc ĆURLIĆI 19 12:30:00 1448
Tanja Rojc ĆURLIĆI 19 12:30:00 1449
Marina Stermšek ĆURLIĆI 19 12:30:00 1450
Mia Verzel ĆURLIĆI 19 12:30:00 1451
Katjuša Črešnar Family Squad 19 12:30:00 1452
Manuela Detiček Family Squad 19 12:30:00 1453
Žan Hren Family Squad 19 12:30:00 1454
Danijel Idvorjan Family Squad 19 12:30:00 1455
Valentina Kitak Family Squad 19 12:30:00 1456
Kristjan Klobasa Family Squad 19 12:30:00 1457
Tanja Lah Family Squad 19 12:30:00 1458
Linda Polenik Family Squad 19 12:30:00 1459
Uroš Adamlje Farani 19 12:30:00 1460
Blaž Bratkovič Farani 19 12:30:00 1461
Luka Guček Farani 19 12:30:00 1462
Eva Peterca Farani 19 12:30:00 1463
Žiga Peterca Farani 19 12:30:00 1464
Domen Urh Farani 19 12:30:00 1465
Matevž Klančnik FitMetulj 19 12:30:00 1466
Melita Klančnik FitMetulj 19 12:30:00 1467
Tamara Krajnčan FitMetulj 19 12:30:00 1468
Maja Pekosak FitMetulj 19 12:30:00 1469
Matic Počivalnik FitMetulj 19 12:30:00 1470
Karla Šeligo FitMetulj 19 12:30:00 1471
Jan Vaukman FitMetulj 19 12:30:00 1472
Luka Arčon Lidl Brains 19 12:30:00 1473
Katarina Bečan Lidl Brains 19 12:30:00 1474
Urh Boštjan Lidl Brains 19 12:30:00 1475
Miha Dodič Lidl Brains 19 12:30:00 1476
Mark Ilić Lidl Brains 19 12:30:00 1477
Simon Murn Lidl Brains 19 12:30:00 1478
Tjaša Tomšič Lidl Brains 19 12:30:00 1479
Anja Žagar Lidl Brains 19 12:30:00 1480
Miha Žefran Lidl Brains 19 12:30:00 1481
NIVES COTIČ Motion lab 19 12:30:00 1482
nedim hercegovac Motion lab 19 12:30:00 1483
Tina Jevšček Motion lab 19 12:30:00 1484
Gorazd Leban Motion lab 19 12:30:00 1485
Senka Leban Motion lab 19 12:30:00 1486
Eva Pahor Motion lab 19 12:30:00 1487
elisa pinat Motion lab 19 12:30:00 1488
Jan Štor Motion lab 19 12:30:00 1489
Sara Tadić Motion lab 19 12:30:00 1490
alessandra tavagnutti Motion lab 19 12:30:00 1491
fabio trifelli Motion lab 19 12:30:00 1492
Dejan Trobec Motion lab 19 12:30:00 1493
Vanja Trobec Motion lab 19 12:30:00 1494
Matic Govekar Prijatelji požirka 19 12:30:00 1495
Andrej Oblak Prijatelji požirka 19 12:30:00 1496
Janez Oblak Prijatelji požirka 19 12:30:00 1497
Matevž Primožič Prijatelji požirka 19 12:30:00 1498
Nejc Primožič Prijatelji požirka 19 12:30:00 1499
Simon Šivec Prijatelji požirka 19 12:30:00 1500
Dominik Žnidaršič Prijatelji požirka 19 12:30:00 1501
Sandi Babič Sanity optional 19 12:30:00 1502
Sašo Babič Sanity optional 19 12:30:00 1503
Maja Bergant Sanity optional 19 12:30:00 1504
Andrej Cešek Sanity optional 19 12:30:00 1505
Jasmina Horvatič Sanity optional 19 12:30:00 1506
Dejan Hribar Sanity optional 19 12:30:00 1507
Katarina Hribar Sanity optional 19 12:30:00 1508
Denis Mohorič Sanity optional 19 12:30:00 1509
Marta Mohorič Sanity optional 19 12:30:00 1510
Rok Skof Sanity optional 19 12:30:00 1511
Matija Vuković Sanity optional 19 12:30:00 1512
Matjaž Žmavc Sanity optional 19 12:30:00 1513
emina mahmutović TEAM OREO 19 12:30:00 1514
Anže Matelič TEAM OREO 19 12:30:00 1515
Jaka Sajevic TEAM OREO 19 12:30:00 1516
Eva Vončina TEAM OREO 19 12:30:00 1517
Milan Bečaj Wojgn 19 12:30:00 1518
Jan Perušek Wojgn 19 12:30:00 1519
Laura Vesel Wojgn 19 12:30:00 1520
Stojan Vesel Wojgn 19 12:30:00 2001
Bor Bitenc .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1521
Luka Gabrovšek .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1522
miha gabrovšek .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1523
Rok Gabrovšek .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1524
Simon Gabrovšek .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1525
Tomaž Gabrovšek .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1526
Simon Gorenc .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1527
Andrej Horvatič .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1528
Alan Karim .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1529
Marko Kersnik .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1530
Veno Kononenko .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1531
Matej Matos .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1532
Luka Muhič .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1533
Rok Ruter .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1534
Blaž Sever .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1535
Janez Stravs .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1536
Gašper Jaka Zgonc .Kar sem jebal sem jebal 20 12:35:00 1537
Charles Bileoue Conditus 20 12:35:00 1538
Maja Bizjak Conditus 20 12:35:00 1539
Andrej Klinar Conditus 20 12:35:00 1540
Nik Lahajnar Conditus 20 12:35:00 1541
Andrej Miklic Conditus 20 12:35:00 1542
Erik Orson Conditus 20 12:35:00 1543
Tinka Vilman Conditus 20 12:35:00 1544
Anže Zupančič Conditus 20 12:35:00 1545
Katja Kolman Fotr časti južno 20 12:35:00 1546
Kristina Košelnik Fotr časti južno 20 12:35:00 1547
Manca Košelnik Fotr časti južno 20 12:35:00 1548
Matjaž Košelnik Fotr časti južno 20 12:35:00 1549
Simon Belingar Hitri & Blatni 20 12:35:00 1550
Špela Jakulin Hitri & Blatni 20 12:35:00 1551
Leticia Pegan Hitri & Blatni 20 12:35:00 1552
Blaž Štupar Hitri & Blatni 20 12:35:00 1553
Petra Bratuša KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1554
Anja Eržen KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1555
Simon Dvoršak KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1556
ANA KOŠIR KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1557
Nik Mohorko KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1558
Tara Moneta KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1559
Peter Podlogar KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1560
Daša Robič KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1561
Emily Mateja Šimnic KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1562
Martin Slivnik KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1563
Metka Slivnik KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1564
Eva Vidic KLUB RADOVLJIŠKIH ŠTUDENTOV 20 12:35:00 1565
Tina Antolič Krdanovci 20 12:35:00 1566
Nejc Golob Krdanovci 20 12:35:00 1567
Erik Vidmar Krdanovci 20 12:35:00 1568
Veronika Vidmar Krdanovci 20 12:35:00 1569
Mitja Balažic Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1570
Matic Dervarič Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1571
Ljubica Goričan Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1572
Anela Hasanbašić Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1573
Aneta Kovačič Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1574
Boštjan Lotrič Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1575
Jan Pristušek Kriptomilijonarji 20 12:35:00 1576
Sabina Bajt Medijske kamikaze 20 12:35:00 1577
Dejan Levičar Medijske kamikaze 20 12:35:00 1578
Domen Rant Medijske kamikaze 20 12:35:00 1579
Klara Svetičič Medijske kamikaze 20 12:35:00 1580
Tomaž Čebulj PGD Dovje 20 12:35:00 1581
Matic Guzelj PGD Dovje 20 12:35:00 1582
Andrej Hrovat PGD Dovje 20 12:35:00 1583
Aleš Mertelj PGD Dovje 20 12:35:00 1584
Domen Paulus PGD Dovje 20 12:35:00 1585
Tilen Paulus PGD Dovje 20 12:35:00 1586
Ana Gregorčič Savudrijski terminatorji 20 12:35:00 1587
Eva Gregorčič Savudrijski terminatorji 20 12:35:00 1588
Ana Kolar Savudrijski terminatorji 20 12:35:00 1589
Andraž Zaplotnik Savudrijski terminatorji 20 12:35:00 1590
NEJA INDIHAR TRUBARS 20 12:35:00 1591
ŽAN JAPELJ TRUBARS 20 12:35:00 1592
Domen Škulj TRUBARS 20 12:35:00 1593
Neja Štaba Pečnik TRUBARS 20 12:35:00 1594
Blaz Bacnik Zmajčki 20 12:35:00 1595
Andreja Gregorka Zmajčki 20 12:35:00 1596
Boštjan Krajnik Zmajčki 20 12:35:00 1597
Katarina Mramor Zmajčki 20 12:35:00 1598
Boštjan Muri Zmajčki 20 12:35:00 1599
Miha Nedeljko Zmajčki 20 12:35:00 1600
Staš Bevc #aktivirajse 21 12:40:00 1601
Petra Černe #aktivirajse 21 12:40:00 1602
Maja Cimermančič #aktivirajse 21 12:40:00 1603
Tjaša Drolc #aktivirajse 21 12:40:00 1604
Eva Horvat #aktivirajse 21 12:40:00 1605
Miha Novak #aktivirajse 21 12:40:00 1606
Miha Skebe #aktivirajse 21 12:40:00 1607
Bojan Šobot #aktivirajse 21 12:40:00 1608
Andrej Benedik B banda 21 12:40:00 1609
Petra Benedik B banda 21 12:40:00 1610
Uroš Kordež B banda 21 12:40:00 1611
Miha Nastran B banda 21 12:40:00 1612
Niko Piperčević B banda 21 12:40:00 1613
Zala Pogačnik B banda 21 12:40:00 1614
Aljaž Potočnik B banda 21 12:40:00 1615
Gašper Potočnik B banda 21 12:40:00 1616
Klavdija Šolar B banda 21 12:40:00 1617
Blaž Zupan B banda 21 12:40:00 1618
Ana Rožanc BDK zverinici 21 12:40:00 1619
Pino Tacar BDK zverinici 21 12:40:00 1620
Matjaž Albreht Blatn pipl 21 12:40:00 1621
Urh Černivšek Blatn pipl 21 12:40:00 1622
MOJCA ČESNIK Blatn pipl 21 12:40:00 1623
Borut Jagodič Blatn pipl 21 12:40:00 1624
PATRICIJA KORČE Blatn pipl 21 12:40:00 1625
ROBERT POJE Blatn pipl 21 12:40:00 1626
Simona Pungerčar Blatn pipl 21 12:40:00 1627
Gorazd Udovič Blatn pipl 21 12:40:00 1628
Martin Velikanje Blatn pipl 21 12:40:00 1629
Luka Zalokar Blatn pipl 21 12:40:00 1630
Uroš Mori Divja Jaga 21 12:40:00 1631
Veronika Ovčar Divja Jaga 21 12:40:00 1632
Božo Svetec Divja Jaga 21 12:40:00 1633
Maja Vauh Divja Jaga 21 12:40:00 1634
Eva Hrastelj EBITDA 21 12:40:00 1635
Klemen Kavšek EBITDA 21 12:40:00 1636
Ljiljana Milinovič EBITDA 21 12:40:00 1637
Mojca Pogačar EBITDA 21 12:40:00 1638
Jernej Samec EBITDA 21 12:40:00 1639
Luka Kovač EMONCI 21 12:40:00 1640
Igor Škrjanc EMONCI 21 12:40:00 1641
Ksenja Ašič Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1642
Lucija Ašič Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1643
Luka Dobravec Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1644
Denis Knap Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1645
Martin Knavs Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1646
Nuša Kokol Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1647
Natalija Krulec Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1648
Matej Repinc Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1649
Matic Štros Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1650
Urša Štros Fuck the comfort zone 21 12:40:00 1651
Mitja Grubelnik Grumpi 21 12:40:00 1652
Lovro Jakob Grumpi 21 12:40:00 1653
Bojana Kolmancic Grumpi 21 12:40:00 1654
Anja Koren Grumpi 21 12:40:00 1655
Matija Koren Grumpi 21 12:40:00 1656
Julija Merkač Grumpi 21 12:40:00 1657
Katja Piko Grumpi 21 12:40:00 1658
Marko Piko Grumpi 21 12:40:00 1659
Sara Piko Grumpi 21 12:40:00 1660
Ursa Prislan Grumpi 21 12:40:00 1661
Miha Tisovnik Grumpi 21 12:40:00 1662
Luka Vrhovnik Grumpi 21 12:40:00 1663
UROŠ PODBREGAR KOZOROG 21 12:40:00 1664
Tomaž Bartol Leteči medvedki 21 12:40:00 1665
Teja Kavšček Leteči medvedki 21 12:40:00 1666
Rok Lužar Leteči medvedki 21 12:40:00 1667
Teja Mihelič Leteči medvedki 21 12:40:00 1668
Andrej Muc Leteči medvedki 21 12:40:00 1669
Alen Muhič Leteči medvedki 21 12:40:00 1670
Neja Škrajnar Leteči medvedki 21 12:40:00 1671
Sara Škrajnar Leteči medvedki 21 12:40:00 1672
maja somensary Leteči medvedki 21 12:40:00 1673
Kaja Berce Rdeče kapice 21 12:40:00 1674
Tjaša Luznar Rdeče kapice 21 12:40:00 1675
Saša Razingar Rdeče kapice 21 12:40:00 1676
Nina Zupan Rdeče kapice 21 12:40:00 1677
Aleš Ropret ŠPRICAR TEAM 21 12:40:00 1678
Goran Ropret ŠPRICAR TEAM 21 12:40:00 1679
Tadej Selan ŠPRICAR TEAM 21 12:40:00 1680
Robert Oblak KOZOROG 21 12:40:00 2012
Samo Hafner CAPEX 22 12:45:00 1681
Matic Hribar CAPEX 22 12:45:00 1682
Dejan Jelisavac CAPEX 22 12:45:00 1683
Valentin Mis CAPEX 22 12:45:00 1684
Uroš Verbovšek CAPEX 22 12:45:00 1685
Anja Pavlović Cool runnings 22 12:45:00 1686
Božo Pentić Cool runnings 22 12:45:00 1687
Marko Prar Cool runnings 22 12:45:00 1688
Andrea Semiz Cool runnings 22 12:45:00 1689
Jan Berčič DIMING 22 12:45:00 1690
Grega Cimperman DIMING 22 12:45:00 1691
EDIN DELIČ DIMING 22 12:45:00 1692
ERMINA DELIČ DIMING 22 12:45:00 1693
ALJAŽ DIMNIK DIMING 22 12:45:00 1694
MARUŠA DIMNIK DIMING 22 12:45:00 1695
UROŠ DIMNIK DIMING 22 12:45:00 1696
MERSAD OMERGEBOVIĆ DIMING 22 12:45:00 1697
ALEN RAJKOVIČ DIMING 22 12:45:00 1698
MARINA RAJKOVIČ DIMING 22 12:45:00 1699
UROŠ TROŠT DIMING 22 12:45:00 1700
BLAŽ ZUPAN DIMING 22 12:45:00 1701
Snezana Ponjevic KASN-e 22 12:45:00 1702
Adriane Agnez Schulz KASN-e 22 12:45:00 1703
Nastija Seucek KASN-e 22 12:45:00 1704
Jerca Črv Kljukci na Pokljukci 22 12:45:00 1705
Mario Jerin Kljukci na Pokljukci 22 12:45:00 1706
Robert Jerin Kljukci na Pokljukci 22 12:45:00 1707
Miha Prosenik Kljukci na Pokljukci 22 12:45:00 1708
Jan Štravs Kljukci na Pokljukci 22 12:45:00 1709
Blaž Fortuna Meter in čevap 22 12:45:00 1710
Luka Počkar Meter in čevap 22 12:45:00 1711
Lara Škarabot Meter in čevap 22 12:45:00 1712
Manca Sušnik Meter in čevap 22 12:45:00 1713
Robert Vertič MI SMO PA NEKJE VMES 22 12:45:00 1714
Špela Hafner Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1715
Andrej Halec Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1716
Nina Kadunc Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1717
Primož Kadunc Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1718
Peter Kalan Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1719
Jana Makovec Not Fast, Just Furious 22 12:45:00 1720
Amir Avdic PT indijanci 22 12:45:00 1721
Luka Kovačič PT indijanci 22 12:45:00 1722
Tomaz Cuka PT indijanci 22 12:45:00 1723
Peter Dolinšek PT indijanci 22 12:45:00 1724
bojan gregoric PT indijanci 22 12:45:00 1725
Damjan Hodzic PT indijanci 22 12:45:00 1726
andraž knavs PT indijanci 22 12:45:00 1727
Boštjan Korevec PT indijanci 22 12:45:00 1728
Marko Krajnc PT indijanci 22 12:45:00 1729
jožef lap PT indijanci 22 12:45:00 1730
Zoran Štembal PT indijanci 22 12:45:00 1731
Matej Markovic PT indijanci 22 12:45:00 1732
Jure osolnik PT indijanci 22 12:45:00 1733
damjan poznajelsek PT indijanci 22 12:45:00 1734
jure slapar PT indijanci 22 12:45:00 1735
Rok Vinder PT indijanci 22 12:45:00 1736
Borut Vipotnik PT indijanci 22 12:45:00 1737
Tadej Vovk PT indijanci 22 12:45:00 1738
tim zadnikar PT indijanci 22 12:45:00 1739
urban zemljen PT indijanci 22 12:45:00 1740
Nina Gorišek ŠPORTNI CENTER GEPARD 22 12:45:00 1741
Matic Jager ŠPORTNI CENTER GEPARD 22 12:45:00 1742
Ređžo Ljutić ŠPORTNI CENTER GEPARD 22 12:45:00 1743
Ervin Mekić ŠPORTNI CENTER GEPARD 22 12:45:00 1744
MATEJA POSAVEC CVITANOVIĆ ŠPORTNI CENTER GEPARD 22 12:45:00 1745
Andreja Bužan Bobnar Supernova 1a 22 12:45:00 1746
Grega Hrovat Supernova 1a 22 12:45:00 1747
Eva Planinšek T'gajstne tršice 22 12:45:00 1748
Nastja Pugelj T'gajstne tršice 22 12:45:00 1749
tadej bertalanič Tratnjek klima center 22 12:45:00 1750
urban drvarič Tratnjek klima center 22 12:45:00 1751
anja kleindienst Tratnjek klima center 22 12:45:00 1752
Nino Kleindienst Tratnjek klima center 22 12:45:00 1753
Filip Tratnjek Tratnjek klima center 22 12:45:00 1754
Katja Tratnjek Tratnjek klima center 22 12:45:00 1755
Jan Ficko Veseljaki 22 12:45:00 1756
Urban Kos Veseljaki 22 12:45:00 1757
Jure Mikluš Veseljaki 22 12:45:00 1758
Mihael Reisman Veseljaki 22 12:45:00 1759
Žiga Vehovec Veseljaki 22 12:45:00 1760
Anamarija Amon Biohazard 23 12:50:00 1761
Anita Bahor Biohazard 23 12:50:00 1762
Klemen Božnik Biohazard 23 12:50:00 1763
Timotej Čepin Biohazard 23 12:50:00 1764
Andraz Hubad Biohazard 23 12:50:00 1765
Barbara Hubad Biohazard 23 12:50:00 1766
Nataša Kalin Hodak Biohazard 23 12:50:00 1767
tjaša pustoslemšek Biohazard 23 12:50:00 1768
Frenk Smrekar Biohazard 23 12:50:00 1769
Vida Smrekar Biohazard 23 12:50:00 1770
Špela Zorko Biohazard 23 12:50:00 1771
Primož Bajželj Fearless team 23 12:50:00 1772
Bojan Cvijanovic Fearless team 23 12:50:00 1773
Urška Jeraša Fearless team 23 12:50:00 1774
Anja Miklavčič Fearless team 23 12:50:00 1775
Kristina Smiljić Fearless team 23 12:50:00 1776
Boris Đorem Fearless team 23 12:50:00 1777
Alenka Bojc FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1778
Jernej Bricelj FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1779
Martin Fatur FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1780
Miha Komuškič FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1781
Maja Kosta FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1782
Bostjan Mencigar FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1783
Petra Sedej FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1784
Marjan Ugrinoski FMC Nepremagljivi 23 12:50:00 1785
SUZANA ČAVIĆ Hudi k šnops! 23 12:50:00 1786
ANJA CVETEK Hudi k šnops! 23 12:50:00 1787
Erik Cvetek Hudi k šnops! 23 12:50:00 1788
Jure Konjar Hudi k šnops! 23 12:50:00 1789
Klemen Kovič Hudi k šnops! 23 12:50:00 1790
Bojana Kožuh Hudi k šnops! 23 12:50:00 1791
Anita Krek Hudi k šnops! 23 12:50:00 1792
RADDE Maxime Hudi k šnops! 23 12:50:00 1793
Matic Glinšek Jahači 23 12:50:00 1794
Maja Melanšek Jahači 23 12:50:00 1795
Gregor Ocvirk Jahači 23 12:50:00 1796
Anja Podgornik Jahači 23 12:50:00 1797
Pedro Kostelec 23 12:50:00 1798
Jernej Bezjak Slav Squad 23 12:50:00 1799
Polona Habjan Slav Squad 23 12:50:00 1800
Primož Jamšek Slav Squad 23 12:50:00 1801
Denis Klep Slav Squad 23 12:50:00 1802
Tamara Komatar Slav Squad 23 12:50:00 1803
Deja Lužar Slav Squad 23 12:50:00 1804
Ivan Maloča Slav Squad 23 12:50:00 1805
Renata Mezgec Slav Squad 23 12:50:00 1806
Marko Petkovski Slav Squad 23 12:50:00 1807
Aleš Resnik Slav Squad 23 12:50:00 1808
Alenka Stramšak Slav Squad 23 12:50:00 1809
Katja Stramšak Slav Squad 23 12:50:00 1810
luka vrhunc Slav Squad 23 12:50:00 1811
Miha Vrhunc Slav Squad 23 12:50:00 1812
Darijo Kondić Team Zoltan 23 12:50:00 1813
Mario Kondić Team Zoltan 23 12:50:00 1814
Jan Oblak Team Zoltan 23 12:50:00 1815
Luka Peklaj Team Zoltan 23 12:50:00 1816
Ožbej Potočnik Lavko Team Zoltan 23 12:50:00 1817
Davor Stanivuković Team Zoltan 23 12:50:00 1818
Svetlana Jačimovič TRAWIUS 23 12:50:00 1819
Katja Jerenec TRAWIUS 23 12:50:00 1820
Andrej Kekec TRAWIUS 23 12:50:00 1821
Dario Kočevar TRAWIUS 23 12:50:00 1822
Marko Kopič TRAWIUS 23 12:50:00 1823
Sandra Kristovič TRAWIUS 23 12:50:00 1824
Andreja Muršec TRAWIUS 23 12:50:00 1825
Mojca Muršec TRAWIUS 23 12:50:00 1826
Tomi Muršec TRAWIUS 23 12:50:00 1827
Miha Novak TRAWIUS 23 12:50:00 1828
Emil Paveo TRAWIUS 23 12:50:00 1829
Renata Paveo TRAWIUS 23 12:50:00 1830
Andreja Pignar tomanič TRAWIUS 23 12:50:00 1831
Tomaž Sneberger TRAWIUS 23 12:50:00 1832
Branka Tanasič TRAWIUS 23 12:50:00 1833
Sašo Urbič TRAWIUS 23 12:50:00 1834
Bojan Vidovič TRAWIUS 23 12:50:00 1835
Mateja Zemljarič TRAWIUS 23 12:50:00 1836
Katja Cesar Volare 23 12:50:00 1837
Nuša Cesar Volare 23 12:50:00 1838
Tjaša Cesar Kestnar Volare 23 12:50:00 1839
Tina Ličina Volare 23 12:50:00 1840
Sašo Balovski ANTITALENTI 24 12:55:00 1841
Zdenka Bitenc ANTITALENTI 24 12:55:00 1842
Anica Flajs ANTITALENTI 24 12:55:00 1843
Damjan Grabrijan ANTITALENTI 24 12:55:00 1844
Grega Jerman ANTITALENTI 24 12:55:00 1845
Miloš Jerman ANTITALENTI 24 12:55:00 1846
Vinka Nada Kapulica ANTITALENTI 24 12:55:00 1847
Mojca Komac ANTITALENTI 24 12:55:00 1848
Borja Koračin ANTITALENTI 24 12:55:00 1849
Feliks Papež ANTITALENTI 24 12:55:00 1850
Tjaša Šalamon ANTITALENTI 24 12:55:00 1851
Žani Šalehar ANTITALENTI 24 12:55:00 1852
Jelena Šteblaj ANTITALENTI 24 12:55:00 1853
Marjeta Tomazin ANTITALENTI 24 12:55:00 1854
Mia Kristan beer lovers 24 12:55:00 1855
Zala Nikita Mihalic beer lovers 24 12:55:00 1856
Margareta Nagele beer lovers 24 12:55:00 1857
Thomas Rosanelli beer lovers 24 12:55:00 1858
Anja Zof beer lovers 24 12:55:00 1859
Sašo Hrastnik Furious Brothers 24 12:55:00 1860
Jan Jamnik Srpčič Furious Brothers 24 12:55:00 1861
Mihael Pleteršnik Furious Brothers 24 12:55:00 1862
Petra Simončič Furious Brothers 24 12:55:00 1863
Maja Stopar Stopar Furious Brothers 24 12:55:00 1864
Timotej Žuntar Furious Brothers 24 12:55:00 1865
Kristina Gros KINEZI 24 12:55:00 1866
KATARINA LAVTIŽAR KINEZI 24 12:55:00 1867
Benjamin Seljak KINEZI 24 12:55:00 1868
Lana Srebrnič KINEZI 24 12:55:00 1869
Katja Volk Štefič KINEZI 24 12:55:00 1870
Metka Volk Štefić KINEZI 24 12:55:00 1871
Jaka Gliha Kultura Gibanja 24 12:55:00 1872
Matej Gorenšek Kultura Gibanja 24 12:55:00 1873
Andreja Hočevar Kultura Gibanja 24 12:55:00 1874
EMIN HUSEINOVIĆ Kultura Gibanja 24 12:55:00 1875
Urška Kovič Kultura Gibanja 24 12:55:00 1876
Matjaž Možina Kultura Gibanja 24 12:55:00 1877
ESTERA VREČAR Kultura Gibanja 24 12:55:00 1878
Dragana Vučenovič Kultura Gibanja 24 12:55:00 1879
Dominik Čarman laični strokovnjaki 24 12:55:00 1880
Sara Čarman laični strokovnjaki 24 12:55:00 1881
Hajdi Dragan laični strokovnjaki 24 12:55:00 1882
Jure Dragan laični strokovnjaki 24 12:55:00 1883
Jure Stroj laični strokovnjaki 24 12:55:00 1884
Karin Golja Mari pojde 24 12:55:00 1885
rok hrast Mari pojde 24 12:55:00 1886
Ana Konavec Mari pojde 24 12:55:00 1887
Miha Konavec Mari pojde 24 12:55:00 1888
Barbara Uršič Mari pojde 24 12:55:00 1889
Marko Gaber Not Fast But Furious 24 12:55:00 1890
Meta Hauptman Not Fast But Furious 24 12:55:00 1891
Mateja Kos Not Fast But Furious 24 12:55:00 1892
Ivo Makuc Not Fast But Furious 24 12:55:00 1893
Alina Marzel Not Fast But Furious 24 12:55:00 1894
Iva Ogorelec Not Fast But Furious 24 12:55:00 1895
Miha Rus Not Fast But Furious 24 12:55:00 1896
Alen Stanič Not Fast But Furious 24 12:55:00 1897
Katarina Tomc Not Fast But Furious 24 12:55:00 1898
filip vrhovec Not Fast But Furious 24 12:55:00 1899
Bojan Bunić SRC 24 12:55:00 1900
gašper črnugelj SRC 24 12:55:00 1901
Marko Hudin SRC 24 12:55:00 1902
Jure Jevšjak SRC 24 12:55:00 1903
Aleš Kunc SRC 24 12:55:00 1904
Ivan Lušin SRC 24 12:55:00 1905
Petra Nagode SRC 24 12:55:00 1906
Martina Rogar SRC 24 12:55:00 1907
Ana Seliškar SRC 24 12:55:00 1908
Valentin Skok SRC 24 12:55:00 1909
Denis Stražar SRC 24 12:55:00 1910
Rok Tigeli SRC 24 12:55:00 1911
Enej Bonin TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1912
Mary Bonin TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1913
Rok Bonin TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1914
Jakob Jeremiah Dolenc TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1915
Patricia Fux TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1916
Maja Kilar TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1917
Žiga Kosmatin TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1918
Patrik Milič TURBO POLŽKI 24 12:55:00 1919
dajana barbir zajzmaj 24 12:55:00 1920
Jan Dovrtel A ŠVICAM FUL? 25 13:00:00 1921
Katja Karba A ŠVICAM FUL? 25 13:00:00 1922
Tilen Tratnjek A ŠVICAM FUL? 25 13:00:00 1923
LOVRO GAŠPERIN BeGasilc 25 13:00:00 1924
PETRA GAŠPERIN BeGasilc 25 13:00:00 1925
Manja Golmajer BeGasilc 25 13:00:00 1926
Sara Golmajer BeGasilc 25 13:00:00 1927
Lucija Grubar BeGasilc 25 13:00:00 1928
Rok Justin BeGasilc 25 13:00:00 1929
Ines Jutriša BeGasilc 25 13:00:00 1930
Špela Kristan BeGasilc 25 13:00:00 1931
Domen Mihelič BeGasilc 25 13:00:00 1932
Andraž Pavlič BeGasilc 25 13:00:00 1933
Domen Pavlič BeGasilc 25 13:00:00 1934
Živa Praprotnik BeGasilc 25 13:00:00 1935
Katja Štefelin BeGasilc 25 13:00:00 1936
Klemen Štefelin BeGasilc 25 13:00:00 1937
Grega Belšak Čisti umazanci 25 13:00:00 1938
Urša Cunder Čisti umazanci 25 13:00:00 1939
Veronika Knavs Čisti umazanci 25 13:00:00 1940
Alenka Mikuž Čisti umazanci 25 13:00:00 1941
Karmen Podlogar Lihteneger Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1942
Nina Špoljar Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1943
Žiga Špoljar Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1944
Maruša Vodnik Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1945
Andraž Zorman Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1946
Karin Zorman Ekipa da te skipa 25 13:00:00 1947
Andrej Perdih Kripl Bataljon 25 13:00:00 1948
Kristjan Plankelj Kripl Bataljon 25 13:00:00 1949
Klavdija Zalar Kripl Bataljon 25 13:00:00 1950
Maja Ziherl Kripl Bataljon 25 13:00:00 1951
Andrej Pureber KULT... 25 13:00:00 1952
Žiga Ahec Kung fu pande II 25 13:00:00 1953
Blanka Čakš Kung fu pande II 25 13:00:00 1954
Gea El Habashy Kung fu pande II 25 13:00:00 1955
Jan Grum Kung fu pande II 25 13:00:00 1956
Matej Jeretina Kung fu pande II 25 13:00:00 1957
Beti Vidmar Kung fu pande II 25 13:00:00 1958
Tanja Gantar Muhndorf 25 13:00:00 1959
Teja Gantar Muhndorf 25 13:00:00 1960
Petra Korenč Muhndorf 25 13:00:00 1961
Lovro Lukan Muhndorf 25 13:00:00 1962
tadej poženel Muhndorf 25 13:00:00 1963
Anja Rupnik Muhndorf 25 13:00:00 1964
Martin Rupnik Muhndorf 25 13:00:00 1965
IGOR DRNOVŠEK Vsem je vseen za ime ekipe =) 25 13:00:00 1966
NASTJA DRNOVŠEK Vsem je vseen za ime ekipe =) 25 13:00:00 1967
LEONARDO GAUBE Vsem je vseen za ime ekipe =) 25 13:00:00 1968
NEŽA GAUBE Vsem je vseen za ime ekipe =) 25 13:00:00 1969
Blaž Pavlič DIFA 25 13:00:00 1970
Nejc Bogataj DIFA 25 13:00:00 1971
Rok Bertoncelj DIFA 25 13:00:00 1972
Miha Lampret Legs Misérables 25 13:00:00 1973
Rok Hribšek Legs Misérables 25 13:00:00 1974
Gala Lukman Legs Misérables 25 13:00:00 1975
Nejc Smolej Legs Misérables 25 13:00:00 1976
Žiga Potrebuješ Legs Misérables 25 13:00:00 1977
Klemen Gerčar SixtyTwo Team 25 13:00:00 1978
Jakob Pintar SixtyTwo Team 25 13:00:00 1979
David Avbelj SixtyTwo Team 25 13:00:00 1980